Olimpia 4:1 Jantar S
Sulmin 0:5Champion
Gedania 3 3:1 Klukowo
 seba z lechii   18.09.2006, 17:48:37
cos czuje,ze w meczu lechia 4- morena gdansk bedzie niespodzianka i wygra lechia!!!!! :D :D
 cook   19.09.2006, 13:45:17
Gedania to dobry zespó? z nami wygrali po bardzo wyrównanym meczu...Moim zdaniem kandydat na lidera. Powodzenia w nadchodz?cej kolejce :)
 simer jantar prg   19.09.2006, 15:08:27
mam pytanko jak graja kolbudy???????????
 SiwyChampion   19.09.2006, 18:53:24
Kolbudy graja dobrze. Sa wysocy i dobzi fizycznie . My czyli champion wygralismyz nimi 1-0 i bramke strzelilismy 2 minuty przed koncem :D
 seba z lechii   19.09.2006, 19:52:20
moim zdaniem lechia 4 zrobi niespodzianke i wygra z morena,a wy jak myslicie????????????

piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!
 gorek12316   20.09.2006, 13:33:13
ch?opaaki nast?pny mecz u siebie. trzeba wygrac. Jantar Pruszcz strze?cie si? :):):)
 krzychu91   20.09.2006, 18:44:16
jak juz piszecie na jak graj? ró?ne dru?yny to napiszcie jak gra Jantar Sopot:D pozdro dla Staszyna:)
 pablo91prg   22.09.2006, 14:37:32
ee tam pierdzielicie g?upoty..jantar pg rozgromi kolbudy :D Wisnia bedzie i Niko no i ja oczywiscie :D
 simer jantar prg   22.09.2006, 15:12:52
a tam pablo gadasz glupoty jetses malo znaczaca postacia w druzynie!!!:);) zapomniales o adku i o mnie oczywiscie ale zgadzam sie z toba ze kolbudy odprawimy z kwitkiem:):):):):):
 Lechista   22.09.2006, 20:44:32
Pozdrowcie Adka od Duroka, on wie o kogo chodzi
 pablo91prg   22.09.2006, 21:57:25
EE simer Ty to sie tak do szefa nie odzywaj xD tylko szefy graja z '9' a nie jak t jakis leszcz z 10:D pozdro dla Trenera P. Gallusa xD
 ChampionGD   23.09.2006, 14:11:04
wygrana Championu 4:0
 smiechu   23.09.2006, 14:37:50
Sulmin 0-4 Champion!!! :D :D
Bramki strzelali:Molenda 2 , Kowalczyk , ?mieszniak 8) 8)
 Olimpia   23.09.2006, 15:19:15
Olimpia Osowa 8:0 Jantar Sopot. Wynik najni?szy z mo?liwych. Gdyby nie glupie spalone i "podania" do bramkarza w sytuacjach sam na sam to bylo byl z 15.
 Lechista   23.09.2006, 15:28:38
Lechia 1:2 Morena
 krzychu91   23.09.2006, 15:48:31
OLIMPIA Osowa-Jantar Sopot 8:0:D:D
Jednostronny mecz mog?o by? wi?cej:D
 Wojtas-Gedania   23.09.2006, 16:08:15
:) zwyciestwo Gedanii nad Klukowem :) 4:2 ciezki mecz ale na szczescie zwycieski :)

Pozdrawiam
 simer jantar prg   23.09.2006, 16:19:23
jantar prg- kolbudy 1-0 i co niedowiarki prawie nikt na nas nie stawial
 Champion Gd.   23.09.2006, 16:25:12
Ks Sulmin 0:4 Champion Gda?sk. na boisku Sulmin powinno sie grac po 8 a nie po 11.. jdnostronny meczyk..:)
 kibic BKS   23.09.2006, 16:49:54
lechia IV (1:0)1:2 Morena mecz zdrobn? przewag? lechii
 zuczek_8   23.09.2006, 17:00:25
taaa Ty simer kozak a stówy nie wykorzytsa?es ... a obrony tez nie potrafisz doceni? ... i móg?by? sie wraca? :/ nie popisa?e? soe w tym meczu na pewno :/
 seba z lechii   23.09.2006, 17:26:39
Lechia 4 1-2 Morena :( :( szkoda tej porazki,bo po pierwszej po?owie prowadzilismy 1-0.Oni strzelili na 2 bramy w ciagu 3 min. (2 wrzótki i dwie bramy),ale i tak Lechia 4 by?a lepsza!!!!!
 pablo91prg   23.09.2006, 17:43:28
Jantarek PG rzadzi :D gdyby nie obrona to hohoh..ale i tak sporo szczescia by?o..ponoc oono sprzyja lespzym =]
 Champion =)   23.09.2006, 19:51:13
to boisko sulmina jakby sie postarac to mozna przezucic w szerokosci...i ten fajny spadek na koncu gdzie Fierek sie z ziemia zapozna? ;D;D
 GEDANIA"adek"   23.09.2006, 19:59:17
gedania 4 : 2 klukowo ciezki mecz ale wygrany :D
 SiwyChampion   23.09.2006, 20:42:10
Champion na prowadzeniu :D Gratuluje zwyciezom ;D
A za tydzien mecz na samym szczycie : Champion Gda?sk - Gedania Gda?sk !!!
 Brylo z UKS   23.09.2006, 21:38:45
No tak przegralismy ,ale nie mielismy 5podstawowych zawodnikow :P Czekamy na rewanz :D
 Brylo z UKS   23.09.2006, 21:41:31
 kibic BKS   23.09.2006, 21:47:49
Lechia 1:2 Morena Obiektywnie patrz?c na przebieg tego spotkania, trzeba przyznac, ?e to gospodarze byli zespo?em lepszym pi?karsko. Jednak sk?adaj?cy si? z ch?opców urodzonych w roku 1991 i m?odszych lechi?ci ust?powal fizycznie moreniakom. Do przerwy co prawda prowadzili 1:0 po skutecznie egzekwowanym rzucie wolnym, jednak w drugiej cz??ci gry, to go?cie zadali dwa decyduj?ce ciosy. Obie bramki gla Moreny pad?y w przeci?gu kilku minut,wynik do ko?ca nieuleg zmianie,chocia? by?o pare sytuacji sam na sam jedn? zmarnowal tomasz Obelnicki strzelaj?c z 2 metrów w bramkarza :(
 GEDANIA"adek"   23.09.2006, 21:50:00
rewanz bedzie ciekawyyy :huh:
 Champion   24.09.2006, 11:01:58
Jak wygramy za tydzie? to wszyscy zamiast na zapiekanki to na browarka 8)
 seba z lechii   24.09.2006, 18:28:43
Jestem pewien,ze jak by?my grali mecz z Pruszczem tak jak z Morena,to Pruszcz by przegra?!!!!!!!!!
 zuczek_8   24.09.2006, 20:01:42
Haha Seba nie rozsmieszaj mnie , Wy klepiecie >? to trzeba by?o nas rozklepa? ( Jantar PRG ) a nie dopiero po czasie Ci przychodzi do g?owy ze jescie gorsi i zeby nas skarcic to piszesz g?upoty :weirdo:
 seba z lechii   24.09.2006, 21:00:02
zuczek,trzeba bylo przyjsc do nas na mecz z morena to bys
sie zdziwil!!!!!! klepalismy morene jak chcielismy!!!!!!

a co do meczu z pruszczem no to wiem,ze bylismy gorsi,wynik to potwierdza,ale jak bysmy grali tak jak z morena,a nawet z klukowem to byscie przegrali!!! taka prawda!!!!!!
 Ks   25.09.2006, 11:02:29
sbea z lechi : bylem na tym meczu i obiektywnie patrzac bo nie jestem z zadnej z waszych druzyn, to masz racje klepaliscie morene ale dlaczego nei napisales ze tylko w 1 polowie, ze sedzia gwizdal ewidentnie na wasza korzysc,byl karny dla moreny w pierwszej ale tego nie odgwizdal, a w drugiej polowie morena sie przbudzila widac ze trener na nich wplynal i zaczeli grac klepa i sie juz pogubiliscie, przez 20 minut 2 polowy nie wiedzieliscie co macie zrobic z pilka, jeden zawodnikow z moreny jechal z wami jak chcial, ani razu nie widzialem zeby ktos mu zabral pilke, naciskali was przez 20 minut padly wtedy te 2 bramki, po tych bramkach juz spuscili z tonu,a co do pracy sedziego brak mi slow ze tacy ludzie sedziuja mecze...pozdrawiam
 simer jantar prg   25.09.2006, 13:48:39
a tam zuczek glupoty gadasz:)
 krzychu91   25.09.2006, 13:50:22
dlaczego Jantar Pruszcz jest przed Olimpi? i Klukowem a ma gorszy bilans bramkowy???:P
 krzychu91   25.09.2006, 13:52:30
i jeszcze Morena powinna by? przed Puszczem
 krzychu91   25.09.2006, 13:53:05
Pruszczem* ma?a pomy?ka
 zuczek_8   25.09.2006, 17:19:20
Nowi?c Seba , wypowied? KS wszystko wyja?nia i mam nadzieje ?e nasz rewan? bedzie ciekawy Pozdro :D
 pablo91prg   26.09.2006, 07:51:42
ej nie no ta tabela jest zbyt dobra xD ale co tam dla nas tam dobrze :D
 pablo91prg   26.09.2006, 07:54:42
PS do Seby z lechii: fakt z nami tez klepaliscie ale to my przejmowalismy pi?ke i strzelalismy bramki ;] no trzeba powiedziec ze rewanz bedzie ciekawy ;]
 simer jantar prg   26.09.2006, 19:09:22
a jak wynik meczu krolewski- meduza????????
 seba z lechii   28.09.2006, 22:27:41
ty maras downie glupi czy ja napisalem,ze lechia 4 klepala pruszcz???? nie debilu!!!!! napisalem,ze klepalismy morene i,ze inne druzyny sie z nami meczyly,oprocz pruszcze,bo ten mecz na nie wyszedl!!!!!!!!

tak napisalem,a nie tak jak ty sadzisz!!!!!!!!!!!!