Błyskawica Postolin 3 - 1 Czarni Przemysław 22 kwietnia 2007 - 16:00
LKS Waplewo 4 - 1 Centrum Pelplin 21 kwietnia 2007 - 17:00
Weber Szprudowo 7 - 0 GKS Gardeja 21 kwietnia 2007 - 16:00
Relax Ryjewo 0 - 0 Sokół Mareza 21 kwietnia 2007 - 15:00
GTS Rusocin 3 - 1 Mewa Gniew 22 kwietnia 2007 - 12:00
Delta Miłoradz 2 - 0 Jurand Lasowice 21 kwietnia 2007 - 15:00
Pauza: Grom Nowy Staw,

Weso?y   07.04.2007, 22:38:22
Derby w Mi?oradzu!!!
 piko06   14.04.2007, 22:39:04
wesoly derby wygra jeden klub DELTA. Kibice benda spiewac raz,dwa,trzy,cztery...MALO :D :D :D
 Weso?y   14.04.2007, 22:44:28
Piko - nie byl bym tego taki pewien! Bo po waszych trzech pora?kach prezentujecie si? najs?abiej z calej ligi, my po remisie i pechowej przegranej z Mew? z ktor? nie mieli?cie nic do powiedzenia, czekamy na pierwsz? wygrana 21.04 w Mi?oradzu!

talas25   16.04.2007, 18:32:46
mewa przyjezdzam w niedziele do rusocina niech wezmie worek bo dostanie ostre lanie
 talas25   16.04.2007, 18:33:54
mam nadzieje ze wykuruje sie do niedzieli to sam mewie strzele co tylko bede mogl
 Gniewus   16.04.2007, 21:46:44
talas25 Mewa wezmie worek w niedziele ale dla was, bo my przyjezdzamy po 3 pkt Pozdro 8)
 tygrys   16.04.2007, 23:05:58
Sumik juz teraz wiem dlaczego jestes prawie na koncu w lidze typerow.Poprostu niemasz zielonego pojecia o
 hehehehe   17.04.2007, 00:05:39
tee tygrys hehe za to Ty sie znasz !!! jak narazie w typerach jestem przed Tob? hehe pewnie jeste? cieniak z Lasowic i wynik Ci mojego typa sie nie spodoba? ja tam jestem na 100 % pewny ?e Lasowice dostan? i to ?adnie aaa i co do Waplewa to te? sie mylisz!! na 100%
 trampi   17.04.2007, 12:50:14
tala?. przesta? si? przechwala?, tylko w ko?cu co? strzel !!!!!
 Sumik   17.04.2007, 18:29:48
No tygrys b?ysne?e? inteligencj?.! Pierwszy raz piszesz na tym forum, i ju? zaczynasz jakie? k?ótnie.! Pochwal si? sk?d jeste?.! Pzdr dla normalnych 8)
 tygrys   17.04.2007, 18:42:13
Sumik o jakich klotniach ty piszesz?Ja tylko stwierdzam fakty.A z kad jestem,co to ma za znaczenie wazne komu kibicuje.TYLKO JURAND NASZ KS
 sawik   17.04.2007, 20:49:27
Relax Ryjewo - Sokó? Mareza 2:2
Delta Mi?oradz - Jurand Lasowice 3:0
 Weso?y   17.04.2007, 21:31:01
Powiedz leszczyku z k?d Ty mo?esz wiedzie? jak graj?? jak nawet na meczu nie by?e?. Tabela to nie wszystko, wla?nie widz? jaki z Ciebie znawca ?e wyniki typujesz patrz?? tylko na miejsce dru?yn w tabeli(zero wiedzy)Tak to moga typowa? nawet osoby nie majace pojecia o pi?ce!!!!!!!!!!! :puke:
 hehehehe   18.04.2007, 00:11:24
a widzisz tak sie sk?ad ?e by?em na meczu jak cieniaki grali?cie i lipa jak h.. heh powaga
 fan00741   19.04.2007, 10:28:50
Jurand powinien powie?? delte :D w rundzie wiosennej Delta ma gorszy bilans ni? Jurand. I to my jeste?my g?odni gry!!!!!!!! 8)
 fan!!!   19.04.2007, 16:39:27
Do (Fan00741) kolego zdecyduj si? albo typujesz remis albo wygran? i nie s?dze aby Jurand móg? wygra? z Delt? to Delta jest u siebie i to Delta jest g?odna wygranej po nieszcz??liwym pocz?tku sezonu (nadszed? czas na wygran?) powodzenia w grze niech zwyci??y lepszy.
 Sumik   19.04.2007, 18:30:17
Z tego co ja widzia?em jak grali?my z Jurandem oraz w ostatniej kolejce z Delta. To lepiej prezentowa?a si? Delta. Ale jak wiemy mecz, meczowi nie jest równy. Teraz dopiero zacznie robic sie ciekawie. Relax-Sokó?. nastepna kolejka..Mewa-Relax, Sokó?-Maxit, Maxit-Mewa 8)

Pozdro..
Only Mewka.!
 Weso?y   19.04.2007, 23:18:27
Ciekawe spostrze?enia Sumik, mo?esz mi wyja?ni? czemu tak piszesz? Bo z Nami (Jurandem) wygrali?cie 2;1 (obiektywnie trzeba przyzna? ?e szcz??liwie, cho? niew?tpliwie zas?u?enie bo byli?cie lepsz? dru?yn? ale rownie dobrze mog?o sie sko?czy? remisem) a Delcie wrzucili?cie 4:1 .... Wi?c jak to jest?
 fan00741   20.04.2007, 09:20:15
Do (Fan!!!) nie przypominam sobie aby?my byli kolegami. Dla twojej wiadomo?ci za drugim razem napisa?em poprawke. ?e Ty tego nie zauwa?asz to ju? twój problem. A kto wygra w sobote przekonamy si? w sobot?. Powodzenia 8)
 trampi   20.04.2007, 10:12:42
talas25. Na co ci? sta?, to ja dobrze pami?tam, ale aktualnie..... nie zapeszajmy, mo?e w ko?cu zacznie co? Ci wchodzi?. Do Niedzieli.
 jiminana   20.04.2007, 14:31:09
Relax-Sokó? 0-4 !!!
 jiminana   20.04.2007, 14:32:57
chyba ?e znowu s?dziowie wa?a waln? to tylko Relax-sokó? 0-1 !
 jiminana   20.04.2007, 20:50:56
Czemu na pierwszym miejscu jest szprudowo ? Licz? si? bezpo?rednie pojedynki a sokó? wygra? z szprudowem 2-1 i on powinien mie? lidera ! Nie znacie regulaminu w pomorskifutbol !!!???
 Weso?y   20.04.2007, 22:15:04
Jestem bardzo ciekaw jutrzejszych wyników. Delta musicie sie nastawic na to ?e napewno nie oddamy jutrzejszego meczu! Bedziemy walczy?,ja wiem ?e dam z siebie wszystko.
Pozdro dla wszystkich którzy "zostawiaja" serce na boisku.
Powodzenia.
 drewniak   21.04.2007, 10:39:28
do jiminana: bezposrednie mecze uwzglednia sie dopiero w koncowej tabeli (lub tez kiedy obie ekipy rozegraja juz ze soba oba mecze) a wczesniej patrzy sie na bilans bramek!
 sawik   21.04.2007, 17:21:48
55 minuta
Maxit Okland Szprudowo - GKS Gardeja 3:0
 sawik   21.04.2007, 17:23:42
derby za nami Delta Mi?oradz - Jurand Lasowice 2:0 (o:o)
 sawik   21.04.2007, 17:26:38
75 minuta
Maxit Okland Szprudowo - GKS Gardeja 5:0
 piko06   21.04.2007, 17:59:54
fan00741 ty jestes troche taki prosty! a mianowicie piszesz do FANA ze nie jestescie na ty!!! przypominam ci ze to jak sie pisze w tej zabawie to jest tak ze nikt sie z nikim niezna a ty chcesz byc wielkim PANEM :$ :$
 Sumik   21.04.2007, 18:00:05
Do 85 minuty Okland 6-0 Gardeja.! :puke:
To co gra ta Gardeja to skandal.!!
 piko06   21.04.2007, 18:05:55
DELTA wygrala z jurandem 2-0!!! :) :) :) co do meczu to DELTA niezagrala rewelacyjnie ale zaslurzenie wygrala!!! jurand byl za slaby na DELTE!!! MYSLE ZE Z TAKA GRA JURAND SPADNIE DO B KLASY ALE DELTA JAK NIEPOPRAWI GRY TO NIE WEJDZIE DO 5 LIGI
 (L)ks   21.04.2007, 19:07:51
LKS 4:1 Centrum
 fan!!!   21.04.2007, 20:43:56
Gratulacje dla Delty za pierwsze 3 pkt.(wiosn?) Niez?a gra chocia? mog?o by? lepiej Panowie wi?cej strza?ów z daleka a b?dzie coraz lepiej,piko06 co do Pana Fana00741 masz ca?kowit? racje.......szacunek dla tych którzy potrafi? uszanowa? innych.Delta do boju pi?ka ci?gle w grze
 osstry3   21.04.2007, 20:50:37
Maxit Okland Szprudowo - GKS Gardeja 7:0 !!! do poprawki
 osstry3   21.04.2007, 21:03:21
Garedja w sumie nie zas?u?y?a na taki wynik - w pierwszej p?owie gra by?a wyrównana.
 tygrys   21.04.2007, 21:29:08
Szkoda straconych punktow,ale nie ma co sie zalamywac jeszcze duzo punktow do zdobycia.Cel jest jeden pozostac w szeregach a-klasy.I wieze ze tego dokonamy.
 ?limak   22.04.2007, 00:11:07
to co s?dziowie robili w Wplewie wo?a o pomst? do nieba :@ naprawde gram ju? troch? w pi?k? ale to co widzia?em dzisiaj mnie os?abia :s
 trampi   22.04.2007, 08:00:38
osstry3. To w któr? stron? Gardeja poleg?a ? Z górki, czy pod górk? ?

Mecz w Rusocinie rozpocz?ty:
3 minuta - GTS Rusocin - Mewa Gniew 0:0
 Szprudowo   22.04.2007, 12:14:43
jak tam wynik w Rusocinie? mam nadzieje ze Rusocin co? ustrzelil
 sawik   22.04.2007, 12:16:36
10 minuta
Gooooooolllll dla Rusocina strzelcem bramki Witowski Dariusz
GTS Rusocin - Mewa Gniew 1:0
 sawik   22.04.2007, 12:23:23
17 minuta
 sawik   22.04.2007, 12:28:41
22 minuta
Mecz do?? wyrównany toczony w ?rednim tempie.
GTS Rusocin - Mewa Gniew 1:1 LIVE
 sawik   22.04.2007, 12:33:44
30 minuta
Mecz nadal wyrównany
 sawik   22.04.2007, 12:48:15
43 minuta
 sawik   22.04.2007, 12:51:56
45 minuta (przerwa)
 sawik   22.04.2007, 13:08:25
50 minuta (druga po?owa rozpocz?ta)
 sawik   22.04.2007, 13:13:45
53 minuta
Dariusz Witowski strzela golaaaaaa na 2:1 dla GTS !!!!!!
GTS Rusocin - Mewa Gniew 2:1 (1:1) LIVE
 sawik   22.04.2007, 13:20:35
60 minuta
 sawik   22.04.2007, 13:29:14
75 minuta
Mecz wyrównany - obustronne ataki z jednej i drugiej strony.
 sawik   22.04.2007, 13:33:39
78 minuta
Delikatna przewaga GTS - zawodnik Rusocina strzala bardzo mocno ale pi?ka zatrzymuje sie na poprzeczce MEWY