Typujmy konkretne wyniki, b?dzie ciekawie,napewno.
Maxit Okland Szprudowo - Czarni Przemys?aw ; 3:0
GTS Rusocin - GKS Gardeja ; 3:0
Delta Mi?oradz - Sokó? Mareza ; 2:1
Jurand Lasowice - Mewa Gniew ; 0:1
 Weso?y   03.04.2007, 21:27:08
Sory.Pomy?ka w meczu Jurand- Mewa wynik oczywi?cie odwrotny 1:0 ale dla Jurandu.!!!! Pozdro.
 kopec20   03.04.2007, 21:32:10
Aha wie ktos, gdzie gra Postolin w tej rundzie? |)
 Weso?y   03.04.2007, 21:43:36
podoba mi si? ''kopec20" ze doceniasz Jurand.
 Mewa Gniew   04.04.2007, 07:30:35
Wesoly nie byl bym taki pewien co do meczu Jurand - Mewa, przypominam ze w rundzie jesiennej Mewa pojechala z Jurandem 8:0 8)
 Weso?y   04.04.2007, 07:36:34
W pi?ce nie mo?na by? niczego pewnym. Tak ale wtedy grali?my 8 na jedenastu.(nie by?o sk?adu) czerwona kartka itd. Z t?d taki wynik.
 hehehehe   04.04.2007, 13:36:54
no widze ze waplewo jest nie doceniane ale zobaczycie ze w tym meczu wygra !! Nowy staw jest s?abiutki he Waplewo leci
 Sumik   04.04.2007, 15:45:34
Weso?y co? nie przypomina mi si? ?eby?cie grali w "8".! Nawet je?li graliscie by w 11. To Mewa byla by gora w tym meczu. A cos niechce mi sie wierzyc ze wzmocniliscie sie 4-5 wartosciowymi zawodnikami. Obu druzynom zycze sportowej i wytrwawej walki przez 90 minut. Pozdrawiam. Only MLKS.!
Weso?y co do "Sumika"..??

Fajnie ?e chcocia? pare osób wierzy w Mewe.
Pozdro dla Ostrego i Drewniaka.
?ycze Waszym dru?ynom powodzenia.!

Pozdrawiam
 Sumik   04.04.2007, 20:24:40
A mo?e zabawimy si? w Lige typerów. Typujemy mecze. 5 pkt za prawid?owy wynik i 2 pkt za zwyciestwo, remis, porazke.

Weso?y   04.04.2007, 23:06:26
Sumik a co Ty prorokiem jeste? ze wiesz ?e nawet w pelnym sk?adzie nie wygrali by?my z wami?! Z k?d Ty mo?esz wiedzie? czy si? kim? wzmocnili?myczy nie?! Przyjed? w sobot? na mecz to zobaczymy co sie b?dzie dzia?o.
 Sumik   05.04.2007, 09:34:39
Weso?y pogadamy w sobote po 18.! Jak bedzie po meczu.!
 Weso?y   05.04.2007, 19:25:03
Z mi?? ch?ci? tylko mam nadziej? ?e "pogadamy" w realu a nie na necie. Czekam na Ciebie.
 bialy   05.04.2007, 20:55:04

:D :D :D
:D :D :D

Regulamin znajdziecie na stronie! Szukajcie TYPER 1X2

POZDRO!
 jachu   06.04.2007, 19:52:54
oooooooooooooo 8) widze ze tu nikt nie docenia gardei w meczu z rusocinem 8) ale to tylko typy wasze zobaczymy jak bedzie 8) pozdro :D

dani   07.04.2007, 14:52:39
do kopec20....- a niech tam jedna zginie :blink: ..byle zwycie?stwo Gardeji :D ...jeszcze jest szansa ?e tamta si? odnajdzie :D ..pozdrawiam
Jurand Lasowice - Mewa Gniew 1:2

wyniki zaraz po zako?czeniu meczu meczu !!!
 sawik   07.04.2007, 16:32:29
LIVE

30 min - LKS Waplewo - Grom Nowy Staw 0:0
(lekka przewaga Gromu)
30 min - Jurand Lasowice - Mewa Gniew 0:1
(Mewa ma przewag?)
50 min - GTS Rusocin - GKS Gardeja 0:0 (Rusocin nie strzeli? karnego)
80 min - Relax Ryjewo - Centrum Pelplin 3:2
(meczyk jak wida? zaci?ty)
----------
30 min - Maxit Okland Szprudowo - Czarni Przemys?aw ?:?
80 min - Delta Mi?oradz - Sokó? Mareza ?:?

Kto zna wyniki niech pisze !!!!
 sawik   07.04.2007, 16:59:32
LIVE
(przerwa)
45 min - LKS Waplewo - Grom Nowy Staw 0:0
45 min - Jurand Lasowice - Mewa Gniew 1:1
45 min - Maxit Okland Szprudowo - Czarni Przemys?aw 1:0
---------
75 min - GTS Rusocin - GKS Gardeja 0:0

(przerwa)
80 min - LKS Waplewo - Grom Nowy Staw 2:0 (0:0)
(lekka przewaga Waplewa udokumentowana bramkami w 47 i 60 min)
80 min - Jurand Lasowice - Mewa Gniew 1:1 (1:1)
(Mewa ma nadal przewag? drug? po?ow? gra z wiatrem)
80 min - Maxit Okland Szprudowo - Czarni Przemys?aw ?:? (1:0)

(druga po?owa)
85 min - LKS Waplewo - Grom Nowy Staw 2:1 (0:0)
(w 85 min bramka samobójcza (Grom ma du?? przewag?)
85 min - Jurand Lasowice - Mewa Gniew 1:1 (1:1)
85 min - Maxit Okland Szprudowo - Czarni Przemys?aw ?:? (1:0)
----------

KONIEC

sawik   07.04.2007, 17:55:41

KONIEC

Maxit Okland Szprudowo - Czarni Przemys?aw 6:2 (1:0)
Jurand Lasowice - Mewa Gniew 1:2 (1:1)
LKS Waplewo - Grom Nowy Staw 2:1 (0:0)
 Weso?y   07.04.2007, 18:55:39
szacunek dla was ch?opaki z Gniewu za wygran? macie kilku dobrych zawodników. Ale b?d?my szczerzy ?atwo wam nie by?o.
 sawik   07.04.2007, 19:02:18
Przepraszam wkrad? si? ma?y b??d
Maxit Okland Szprudowo - Czarni Przemys?aw 5:0 (1:0)
 kopec20   07.04.2007, 19:40:17
Rusocin-Gardeja=0:0. O wyniku zadecydowal sedzia, juz na poczatku gwizda karnego, z niczego, na lini stoi ktos z Rusocina, to jest smieszne, caly czas pokazuje spalone Gardeji, poziom sedziowania, tragedia, takie sedziowanie obniza poziom A-Klasy, a boisko fatalne, :( ,szatni w Rusocinie dla nas nie bylo, dramat;(
 jachu   07.04.2007, 20:31:26
no wlasnie sedziowie w rusocinie tragedia nawet ja by byla c klasa to tam by sie nie nadawali jakis patafian z rusocina stal na lini i nie oszukujmy sie to przez caly mecz trzymal choragewke w goze 8) i jeszcze mowil ze ma papiery na sedziowanie chyla zolte a nie na sedziowanie kto dopuscil rusocin do rozgrywek nawet szatni dla gosci niema a nie wspominajac o natryskach i boisku tragedia pozdro dla marezy a jak pisalem ze delta latwo nie bedzie miala :D i co 1-2 dla marezy i co to za lider pewnie karty tez sprawdzali bo tylko tak chca awansowac inaczej nieda arady :D heheheheh nie bedzie latwo delta 8) :D
 piochaj   07.04.2007, 20:39:04
Baletnicy to i r?bek u spódnicy. S?dzia jak gwizda? to widzieli?my. Jednak obiektywizmu troch? by si? przyda?o. Po pierwsze gwizda? s?abo ale w jedna jak i w drug? stron?. Tam gdzie móg? pu?ci? gr? tam gwizda? itp. Ale krzywdy swoim s?dziowaniem nikomu nie zrobi? ( a? dziwne). Po drugie karny s?usznie i raczej nie mamy o czym si? rozpisywa? (r?ka i basta chyba ze inny mecz ogl?da?e?.) I po trzecie przyznam racje ?e zaplecza to u nas nie ma. I tego w?a?nie mo?na pozazdro?ci? wi?kszo?ci zespo?om w tej grupie. A propos murawy to zapraszam na ?abiank? :-). Wynik sprawiedliwy. Zapraszam na www.rusocin.pl
 jachu   07.04.2007, 20:49:18
piochaj no karny nie sluszny nie gadaj bo sedzia gwizdal pod was bo sam wiesz ze my mielismy tez karnego a sedzia nam nie gwiznol i tu musisz mi przyznac racje a co do zaplecza to szacunek dla ciebie bo chociarz ktos sie przyznaje do tego ?pozdro piochaj a sedzia ten boczny to sie nadaje kogo wy stawiacie na lini i tez mi przyznaj racje ze podnosil czaly cza podwas wiem wasz czlowiek to bedzie sedziowal jak najlepiej pod was chodzi mi o bocznego a glowny to niemam slow ty tez o tym wiez sam 8)
 piochaj   07.04.2007, 21:06:04
Co do karnego to dla nas by?em blisko i dla mnie by?a r?ka ( dopytaj si? osobi?cie bo sam jestem ciekaw). Czy dla was te? powinien by? to nie wiem bo by?em z 80 metrów dalej i po drugiej stronie. Liniowy faktycznie macha? i nie zawsze z g?ow? (sygnalizacja powrotnego spalonego gdy sz?a ju? kontra hehe) ale g?ówny by? tak zakr?cony ?e i tak nic nie bra? do bani. Ale trzeba przyzna? ze raz wam akcje zatrzyma? a liniowy ani nie drgn?? a poszli by?cie 2 na 1.
 kopec20   07.04.2007, 21:16:11
Na tym poziomie takie sedziowanie jest nie dopuszczalene!!!!!!!!!!!!!!!!Zeby byc tak zakreconym jak ten sedzia, ja bym lepiej poprowadzil te zawody, nie mozna nazwac takiego czlowieka sedzia, bo to obraza dla tego slowa :P
 dolar   07.04.2007, 23:33:27
sylvio???co z Twoja druzyna??? myslalem ze dalta od sierpnia w V lidze i beda derby ze St. Polem, chlopaki do boju!!! pozdro ze St. Pola
 Sumik   08.04.2007, 00:04:43
NO Weso?y nie oszukujmy si? Wasze boisko to totalna klapa.! I nie powiem ze Mewa byla lepsza.! W II polowie oddaliscie bodajze 1 strzal na bramke, za? mewa 8..!! Liczylem.! 8 celnych.!! Pozdrawiam, Zdrowych Wesolych.!

Weso?y   08.04.2007, 14:33:20
Tak sumik tylko ?e ju? panikowali?cie ?e stracicie 2 albo 3 punkty, jak by?o 1:1 , nawet wasz trener twierdzi? ,sam s?ysza?em "?e gramy na czas" co mnie bardzo roz?mieszy?o, bo jak mozna gra? na czas remisuj?c mecz u siebie b?d?c na ostatnim miejscu.?!????Nie zapominaj te? ?e s?dzia nie podyktowa? 2 karnych dla nas(które ewidentnie by?y)pierwszy po waszej r?ce w pierwszej polowie a drugi pod koniec meczu po fa?lu!!!. Krótko mówi?c: mieli?cie bardzo du?o szcz??cia.
 Rode?ko99   08.04.2007, 15:30:25
ile dru?yn spada z tej ligi?? a ile wchodzi z b klasy??
 fan!!!   09.04.2007, 20:26:22
Po pierwsze gratulacje dla Marezy dobry mecz panowie no i niestety ?ó?ta kartka za gr? dla Delty szkoda tych straconych okazji panowie wi?cej wiary we w?asne mo?liwo?ci s? kibice którzy b?d? z wami zawsze czy to A,B klasa czy te? V liga a wi?c do boju !!!
 trampi   14.04.2007, 09:45:22
Do Panów z Gardeji. Co do zaplecza i boiska, jest jak jest, ale czy ja dobrze pami?tam, ?e Wy wogule wstydzili?cie sie do Gardeji nas zaprosi?. Grali?my chyba w innej miejscowo?ci. Co do karnego. Chyba jaki? ma?o obiektywny, lub ?lepy nie widzia? zdecydowanego ruchu r?k? w kierunku pi?ki. Co do bocznego. Ten go?ciu s?dziowa? swego czasu w III lidze. I wszystkie spalone pokazywa? prawid?owo. Musimy jeszcze zapyta? czy zawodnicy i kibice z Gardeji wiedz? co to spalony. W?tpie, poniewa? bramkarz krzycza? do s?dziego, ?e jest spalony nawet w sytuacji, kiedy po boku mia? swoich dwóch kolegów. Co do karnego dla was. Ju? w pierwszej akcji z przewróconym w polu karnym waszym zawodnikiem, s?dzia pokazuj?c ?ó?t? kartk?, pokaza? Wam, ?e karnego za symulacj? nie przyzna. Ale nauka posz?a w las i przewracali?cie si? w naszym polu karnym, jak piani w knajpie. Pozdrawiam