Odra Opole |
1 - 3 |
Lech Poznań |
15 sierpnia 2020
15.08 - 20:30 |
GKS Bełchatów |
1 - 6 |
Legia Warszawa |
14 sierpnia 2020
14.08 - 20:30 |
Chrobry Głogów |
1 - 2 |
Cracovia Kraków |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:30 |
po dogrywce |
Resovia Rzeszów |
0 - 4 |
Piast Gliwice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:30 |
Ślęza Wrocław |
2 - 1 |
Wigry Suwałki |
13 sierpnia 2020
13.08 - 16:00 |
Polonia Nysa |
1 - 3 |
Górnik Łęczna |
2 września 2020
2.09 - 16:00 |
Górnik Polkowice |
0 - 5 |
Arka Gdynia |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:40 |
KKS Kalisz |
0 - 3 |
Korona Kielce |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
vo, na boisku 2-0 |
Unia Skierniewice |
0 - 4 |
Widzew Łódź |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 0 |
GKS Katowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Podhale Nowy Targ |
0 - 5 |
Pogoń Szczecin |
2 września 2020
2.09 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
3 - 3 |
Warta Poznań |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
po dogrywce, karne 4-5 |
Stomil Olsztyn |
2 - 3 |
GKS Jastrzębie |
22 sierpnia 2020
22.08 - 19:45 |
Radomiak Radom |
4 - 0 |
Miedź Legnica |
22 sierpnia 2020
22.08 - 14:30 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
0 - 2 |
Znicz Pruszków |
14 sierpnia 2020
14.08 - 16:00 |
Stal Rzeszów |
0 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
GKS Tychy |
1 - 2 |
Wisła Płock |
15 sierpnia 2020
15.08 - 19:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 4 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
13 sierpnia 2020
13.08 - 16:00 |
ŁKS Łódź |
2 - 2 |
Śląsk Wrocław |
16 sierpnia 2020
16.08 - 20:30 |
po dogrywce, karne 4-1 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
1 - 3 |
Zagłębie Lubin |
13 sierpnia 2020
13.08 - 16:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 - 3 |
Raków Częstochowa |
25 sierpnia 2020
25.08 - 20:30 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 2 |
Pogoń Siedlce |
2 września 2020
2.09 - 16:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
19 sierpnia 2020
19.08 - 16:30 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 4 |
Puszcza Niepołomice |
14 sierpnia 2020
14.08 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 3 |
Sokół Ostróda |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:00 |
Górnik Zabrze |
3 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
13 sierpnia 2020
13.08 - 20:30 |
Bytovia Bytów |
0 - 4 |
Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 1 |
Wisła Kraków |
15 sierpnia 2020
15.08 - 19:29 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
21 sierpnia 2020
21.08 - 19:30 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 0 |
Lech II Poznań |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Karpaty Krosno |
0 - 2 |
Stal Mielec |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |