2. Powiśle Dzierzgoń 20 51 16 3 1 73 - 15
3. Lechia II Gdańsk 19 44 14 2 3 86 - 25
6. Królewski Gdańsk 19 24 8 0 11 30 - 56
7. Jantar Pruszcz Gdański 20 23 7 2 11 34 - 46
8. Debiutant II Gdańsk 20 15 5 0 15 31 - 55
10. GDKiS Ostaszewo 19 12 4 0 15 23 - 68
11. Fosfory Wiślinka 20 7 2 1 17 14 - 64
12. Mewa Gniew 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Wis?a 14.06.2006, 09:55:58

* Mewa Gniew wycof?a się po rundzie jesiennej. Wyniki jej meczów zostały anulowane.
* Fosfory Wi?linka wycofały się po rundzie jesiennej.
* Jantar Pruszcz Gdański wycofał się po rundzie jesiennej.
* Debiutant II Gdańsk wycofał się po rundzie jesiennej.
* Pogo? Prabuty wycofała się po rundzie jesiennej.

DKS-iak (niezalogowany)  26.04.2006, 16:39:36
Szlagierem kolejki na pewno b?dzie mecz Lechia II - Powi?le. Je?li nasza dru?yna zaprezentuje si? tak samo, jak w meczu z Olimpi?, to powinni?my wygra?.
  (niezalogowany)  29.04.2006, 21:24:12
Champion Gda?sk 2-1 Wis?a Tczew
Bramka na 1-0 zdobyta z 5metrowego spalonego....s?dzia uzna? bramk? poniewa?...by? nim trener Wis?y...bo s?dzie wyznaczony przez Zwi?zek si? spó?ni?................
 JOHN (niezalogowany)  29.04.2006, 21:58:17
MECZ WIS?A CHAMPIPION TYLKO S?ABY PI?KARZ T?UMACZY SI? S?DZI? DOBRZY WALCZ? I POTRAWI? SIE PRZYZNA? DO PORA?KI WYCI?GA WNIOSKI I WALCZY DALEJ BO NAJWA?NIEJSZE JEST DOBRO FUTBOLU S?DZIA NIE STRZELA BRAMEK TYLKO JE UZNAJE
 Felix (niezalogowany)  29.04.2006, 22:18:07
Lechia 1 - 1 Powi?le [ gda?sk powinien si? wstydzi? takim boiskiem to by?o gorsze boisko od niejednego b-klasowego!!! wstyd!!! boisko zadecydowa?o o takim a nie innym wyniku :(
 wi?lak (niezalogowany)   30.04.2006, 01:46:25
champion ... sedzia byl naszym treneem ... a wy nie dostaliscie prezentu ? powinien byc spalony a nie bylo ... aha fajer mow do taty ;)

brawo Lechia ;)
 Jaca_DKS (niezalogowany)  30.04.2006, 09:54:26
Mecz Lechia II - Powi?le zako?czony remisem 1-1. Mecz rozpocz?ty z 5 minutowym opó?nieniem (straszne korki w Gda?sku. Drog? z Dzierzgonia pokonuje si? w po?torej godziny, a jechali?my 2 godziny 40 minut :/). Na stadion docieramy o 13:00 (godzina rozpocz?cia spotkania). S?dzia nie pozwala nam nawet na rozgrzewk?, tylko ka?e od razu wyj?? na boisko. Pocz?tek dla Lechii dobrze spisywa? si? nasz bramkarz, pó?niej gra wyrównana dochodzimy do 100% sytuacji, niestety nie strzelamy. W 28 strzelamy na 1-0 dla nas trafi? Krzysiek Goli?ski. W drugiej po?owie przewaga nasza. W 49 minucie nasz zawodnik mija bramkarza, jednak jest zbyt ostry k?t, wi?c odgrywa do stoj?cego na 7 metrze pomocnika. Ten maj?c przed sob? pust? bramk? (nikt go nie atakowa?) strzela metr nad poprzeczk?. W 52 Lechia wyprowadza kontr?, b??d w naszym ustawieniu, wrzutka z lewej strony do ?rodka i bramka. Kilka minut, maj?c przed sob? tylko bramkarza nasz napastnik z 10 metrów strzela nad bramk? :$ . W 75 minucie nasz golkiper broni rzut karny. S?uszny, nie protestujemy nawet. Za to protestujemy 3 razy w sytuacji, gdy nasi napastnicy wyczhodz? w sytuacj? 2 na jednego bramkarza. Obro?cy z Gda?ska EWIDENTNIE zatrzumuj? pi?k? r?k?, niestety "s?dzia", jak mówi po meczu, zagranie r?kami widzia?, "ale nie by?y one ewidentne". Je?li wed?ug niego ewidentnym nie jest zagarniecie pi?ki d?oni?, gdy leci ona pó? metra od zawodnika i wyci?ga on r?k? w stron? pi?ki (zagranie bylo wykonane 10 metrów od niego, wie? nie mo?na powiedziec, ze pryzpadkiem to zrobi?), to widocznie przepisy musia?y si? zmieni? wczoraj 5 minut przed meczem. Dodam, ?e s?dzia by? z Tczewa, co dla mnie jest dziwne, gdy?, w momencie, kiedy rywalizujemy z Wis?? o awans, to powinni da? neutralnego. :unsure:
 Jaca_DKS (niezalogowany)  30.04.2006, 09:56:07
Dodam, ?e na boisku nie by?o zni ?d?b?a trawy, grali?my na piasku, a bior?c fakt, ?e pada? deszcz, to by? to bardziej mecz pi?ki b?otnej...
 póki Wis?a p?ynie ... (niezalogowany)  30.04.2006, 11:02:19
jestescie zalosni z tymi pretensjami o wypaczona bramke ... przeciez chwiel pozniej sedzia dal wam dwa prezenty nie gwizdzac spalonych .. i nie wykorzystaliscie ich bo nasz bramkarz obronil te wasze placzace strzaly ... prosze nie uzalajcie sie na stronie internetowej nieslusznosc decyzji bo gdybysmy grali na normalnym boisku a nie na skandalicznym piachu to bysmy wygrali podobnie jak u siebie to zrobilismy (przypominam w pierwszym meczu zdeklasowalismy championa 10-0 ) ...03/04 czerwca - makro jest nasze ! :D
 Wis?a ; o (niezalogowany)  30.04.2006, 11:24:33
:O spokojnie panowie Wis?a ma ju? Makro ;]
 DKS-iak (niezalogowany)  30.04.2006, 12:14:34
Zobaczymy, makro b?dzie w Dzierzgoniu. Wczoraj w Gda?sku 3 razy wychodzimy i obronca zagrywa reka powinny z tego byc 2 czerwoen kartki!! Ale sedzia byl z Tczewa i nie widzial... Wy graliscie na piachu, a my po kostki w blocie :$
 wisla (niezalogowany)  30.04.2006, 12:39:52
no na szczescie mamy normalne boisko ;) i zobaczymy to bedzie mecz o awans ;)
  (niezalogowany)  30.04.2006, 14:35:17
Nie na?ekajcie na boiska....kiepskiej baletnicy przeszkadza r?bek w spódnicy...to trzebab?o pokaza? wasz? "wy?szo??" na boisku, a tu prosze ledwo wymeczone 2-1 i nie sie t?umaczycie boiskiem...chyba ?e wam przeszkadza to wybudujcie inne
?enada...
 póki Wis?a p?ynie ... (niezalogowany)  30.04.2006, 17:36:46
oczywiscie ze narzekamy na boisko bo powinno byc odpowiednie dobre by nie hamowaly technicznych umiejetnosci zawodnikow ! ... podazajac Twoim tokiem rozumowania to hokeisci mogli by grac na wodzie ...przeciez warunki dla obydwu zespolow te same a jesli nie odpowiada prosze wybudowac ... zal !
 Wsi?a ! (niezalogowany)  30.04.2006, 17:40:48
na szczscie w MAKRO sa normalne zespoly z normalnymi bosikami ;)
 GD (niezalogowany)  08.05.2006, 14:39:07
Tu te? zgadzam si? z Wi?lakiem.
 GD (niezalogowany)  08.05.2006, 14:42:17
Jaca_DKS masz racj? jak grali?my z Pruszczem Gda?skim to s?dzia oczywi?cie te? by? z Pruszcza, taki m?ody ch?opak, trzy r?ki w polu karnym Pruszcz mia? i ?adnego karnego nie by?o a on po meczu z tekstem "a co to by?y za r?ki". S?dziowie nie powinni pochodzi? z miejscowo?ci, których dru?yny graj? mi?dzy sob?. Pozdro
 Ostaszewiak (niezalogowany)  11.05.2006, 19:33:56
A mi tam wisi , byle sobie pogra? :) Idzie nam jak idzie, ale najwa?niejsze ?e gramy :)