To się Paqueta15 pomyliłeś :P
 piwniczak   16.05.2021, 12:12:43
Za duzo to on sie nie pomylił geniuszu :D
 gwiazdagol   16.05.2021, 12:37:29
6-2 to wystarczający wstyd, Sokół może dziękować Bogu za brak dwóch cyfr przed myślnikiem.
 Szumilas   16.05.2021, 19:02:49
Panowie "eksperci" widzę .że nauka zdalna nie zdaje egzaminu :(
Jeżeli 40% pomyłki to dla Ciebie" piwniczak " nie dużo,to powodzenia w dalszej edukacji :D
Co do wstydu o jakim pisze " gwiazdagol" to musisz sprawdzić tabelę , bo chyba nie jesteś na bieżąco , jeżeli Sokół jako ostatnie drużyna w tabeli przegrywa z 3 drużyną w zestawieniu i strzela jej dodatkowo 2 bramki to chyba nie jest wstyd , ale myślę że Ty jako "ekspert" byłeś na tym meczu i wiesz o czym piszesz. :D
 piwniczak   16.05.2021, 19:34:56
Na temat edukacji sie nie wypowiadaj wszystko powyzej 5 goli przy takiej rozbieznosci to lomot ale pocieszaj sie pocieszaj hahaha co za pajac z ciebie
 Szumilas   16.05.2021, 19:48:26
Widzę z twoich wypowiedzi ,że nie tylko matematyka u Ciebie jest na niskim poziomie , ale też iloraz inteligencji daje dużo do życzenia.
Ale cóż, nie mnie z tobą dyskutować , jesteś przecież "ekspertem":D
Powodzenia !!!
 piwniczak   16.05.2021, 21:40:42
Przy obstawianiu meczu przed
jesli ktos obstawia wysoka porazke i bylo 6-2 to nie
jest wysoka porazka? Widac ze zagorzaly kibic Sokola Czlowieku przed meczem kazdy obstawial lomot i lomot byl Pajacu
 mistrzu6   16.05.2021, 23:42:56
6-2 to srogi wpierd*l ? Sokół prowadził i patrząc na grę jest postęp bo mecz był wyrównany tylko no nie mają szczęścia i nie wpadała piłka w siatkę chociaż akcji mieli dużo A gospodarze wykorzystywali swoje akcję. Trzeba pochwalić bramkarza Sokoła i zawodnika z nr. 10 za bramkę meczu 8)
 tomszlachta   17.05.2021, 07:47:03
Meczy był wyrównany? Sam piszesz że trzeba pochwalić waszego bramkarza i to prawda bo uchronił was przed jeszcze wyższą porażką. Chłopaki macie siły na 30 minut meczu. W przerwie meczu pijecie gazowane izotoniki w ilości hurtowej a przed meczem popijacie browara (nie wszyscy) i na drugą połowę praktycznie nie wychodzicie. Piłkarsko nie wyglądacie źle to prawda i jest dużo potencjał ale podejście to jest dramat.... Szkoda tylko prezesa czy trenera bo chce dobrze ale nie z takim podejściem. Ja rozumiem że to piłka amatorska ale u was to jest przegięcie.
 piwniczak   17.05.2021, 10:46:03
Mecz w Szlachcie bardzo wyrównany zabrakło tylko 4 bramek do remisu, Prawdopodobnie tak trzeba pisac do przepitych mózgowców z Lubni :s :s :s :s :s
 Szumilas   17.05.2021, 11:47:58
Kolego "piwniczak" zachowujesz się tutaj jak typowy wiejski głupek , twoje wypowiedzi są na poziomie intelektualnym 7 latka . Potrafisz tylko i wyłącznie wszystkich obrażać , a twoje posty są nieskładne . Jak stać Cię tylko na obrażanie i wyzwiska to proszę zmień forum !! Myślę że reszta kolegów ma podobne zdanie ?
 piwniczak   17.05.2021, 12:00:54
Bo nieobiektywny jestes, do tego półmózg swoją drogą Ten Szwoch ze Szlachty to brat Mateusza jest?
 tomszlachta   17.05.2021, 15:48:08
Kuzyn to jest
 Michal1990r   17.05.2021, 20:00:09
Panowie czy w tej kolejce nie było innych meczów? :) ciągle tylko temat Sokoła:) jak dla mnie w tej kolejce najwięksi przegrani to Perła Czyczkowy. Wyniki w tej kolejce 7:2 i 8:1 to jest większe "wypierdol" niż Szlachta dała Lubni która jest ostatnia. Patrząc na zeszły sezon to Lubnia ma progres i życzę im jak najlepiej. Dość nowy zespół i trochę szacunku że grają i się rozwijają mimo braku wyników. W przyszłym sezonie może się przełamią tego im życzę będą ciekawsze mecze :)
Więc Panowie zejdźmy z Lubni niech robią swoje:)
A o innych meczach też byłoby fajnie poczytać :)