Ruch Gościszewo 4 - 1 Skra Kończewice 31 października 2020 - 14:00
Rodło Trzciano 0 - 1 Świt Radostowo 31 października 2020 - 14:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Delta Miłoradz 31 października 2020 - 15:00
Gra nieuprawnionego zawodnika

okoMalborka   28.10.2020, 09:34:01
dobra. ile druzyn spada? i ligę pomniejszają czy dalej ma byc 16 ekip? kto ma info
 LosEkspertos   28.10.2020, 10:20:44
Rozmawiałem z paroma osobami z różnych klubów to każdy mówi, że wracamy po sezonie do 14. W mojej opinii powinno zostać jak jest - liga długa a przede wszystkim wyrównana. Może kluby powinny petycję napisać by zostało tak jak jest czyli z 16 ekipami?
 podolski255   29.10.2020, 08:03:56
Ciekawe czy uda się dokończyć rundę jesienna. Chodzą pogłoski że ma być znowu zawieszona :/
 FcPolaczki   29.10.2020, 08:56:15
@Berserk Nie uważam tak, ale chcę pokazać koledze z Kwidzyna że nie warto się przechwalać, bo karma wróci po prostu ;)
 zulugula   29.10.2020, 09:44:47
LosEkpertos, też rozmawiałem z kilkoma klubami. Powinniśmy napisać petycję o pozostawienie 16 drużyn. Abstrahując od poziomu, to jest jeden z ciekawszych sezonów w tej grupie A klasy. To jest bez sensu, żeby spadało po tym sezonie 5-7 drużyn, prawie połowa ligi. W Ektraklapie sobie powiększają ligę i spadnie jedna ekipa ogórków. W lidze amatorskiej gdzie obok sportowej rywalizacji ma to być przede wszystkim rozrywka dla amatorów, wprowadza się drakońskie zasady że połowa drużyn z ligi może spaść.
 okoMalborka   30.10.2020, 10:30:18
Gościszewo już nic nie ugra jesienią. Rozsypali się w mak . Konczewice z szansą na pierwszą "victorie". pewne info
 zulugula   30.10.2020, 12:54:08
OkoMalborka masz tego newsa z tvp info? Jutro bez dwóch z podstawy. Jeden za kartki, drugi chory. Siedemnastu w kadrze.
 brawo   30.10.2020, 15:11:13
Bramki dla Wisły zdobyli 3xBełz ,2x Gretkowski ,1x Mesenio Tomasz ,Gwoźdź Grzegorz .
 Selekcjoner 2020   30.10.2020, 21:46:27
Dawac Wiselka 3pkt
Co to jest grabowski jak mamy 3 ligowego W.Dabrowskiego i 4 ligowego M.Bełz
Oni jutro pociągną druzyne di zwycięstwa..
 FcPolaczki   31.10.2020, 15:17:28
po pierwszej polowie blekitni wygrywają 1:0 z Wisłą!
 XxfutbolxX   31.10.2020, 16:39:56
Przepraszam że zajmę chwilę ale mam jedno pytanie, gdzie ta wisła? Brawo błękit!!!
 Mariano84   31.10.2020, 17:02:55
Rodło - Delta 4:1
 LosEkspertos   31.10.2020, 17:41:34
Rodło T 0:1 Świt

Typowy mecz walki na remis.

Bramka dla Świtu w 84 minucie spotkania.
 wisla9   31.10.2020, 17:51:47
Spojrz w tabelę to zobaczysz gdzie Wisła chyba że masz problemy ze wzrokem :push: :push:
 valacio82   31.10.2020, 17:54:12
pierwszy mecz o życie za nami Czernin 3-1 Gardeja
czekamy na info z Malborka :)
 vandersoja   31.10.2020, 18:01:22
Mecz Rodło - Świt oczywiście mecz walki tylko w pierwszej połowie Świt powinien zamknąć mecz. 3 sytuacje 100%, ręka w polu karnym zawodnika Tczciana&#128521; a gdy Nasz zawodnik wychodził sam na sam z bramkarzem a zostaje sfaulowany zawodnik gospodarzy dostaje żółte gdzie powinien dostać czerwień! Świt drużyna lepsza i zasłużenie zgarnia 3pkt&#128170;Tczciano nie mogli sforsować naszej obrony.!
 LosEkspertos   31.10.2020, 18:07:16
Nogat 1:4 Mewa.

Oglądałem kawałek meczu na stronie Nogatu.

Nogat postawiłem 1:3 w typerze. Nie potrzebnie stracona bramka na koniec..
 Kibic2020   31.10.2020, 18:56:47
Wisła9 pozdrowienia jeszcze nie jedni was aleją pozdrów selekcjonera swojego kumpla :) :idea:
 Kibic2020   31.10.2020, 18:57:09
Zleją*
 Kibic2020   01.11.2020, 09:49:17
A pytanie mam którzy to byli ten bełz i dąbrowski czy nie grali hahaha... ? :D :D :D
 Wobiektywnie   01.11.2020, 12:21:16
Witam wszystkich sympatyków zaplecza okręgowki :D . Byłem wczoraj na meczu na szczycie Błękitni - Wisła . Pozwolę sobie w dużym skrócie opisać przebieg spotkania.
Gospodarze w 3 minucie strzelają bramkę po długim podaniu do P.Szramki, który bez problemu poradził sobie z prawym obrońca Wisły i dograł piłkę po ziemii wzdłuż bramki do zamykającego akcje J.Witkowskiego ten ,, dołożył " stopę i trafił do pustej bramki. Bardzo łatwo stracona bramka ... Goście wyszli w niskim pressingu, wszyscy zawodnicy na swojej połowie ( widocznie takie mieli założenie taktyczne ) lecz po 3 minucie wszystko się zmieniło . Nie mieli czego bronić i zaczęli grać otwartą piłkę co przyniosło im dwie dobre sytuacje lecz M.Bełz udarzał wprost w bramkarza. Goście przejęli inicjatywę i napierali na bramkę Królikowskiego . Kilka rzutów różnych po których było trochę zamieszania w defensywie Błękitnych. W jednym z nim po strzale głową Jabil. Gretkowskiego piłka uderzyła w poprzeczkę. Jeszcze w pierwszej połowie po jednej z kontr gospodarzy P.Szramka miał dogodną sytuację do podwyższenia wyniku lecz spudłował ... Druga połowa to ogólny haos na boisku . Dużo fauli w środku pola. Trzeba zaznaczyć że sędziowie ZNÓW na bardzo niskim poziomie i mieli wpływ na wynik spotkania .To trzeba uczciwie powiedzieć że sedziowali pod gospodarzy. W drugiej połowie mecz z lekką przewagą Wisły lecz to znów Błękitni mieli znakomitą sytuacje po kontrze. P.Szramka w sytuacji sam na sam nie trafia nawet w światło bramki trzeba zaznaczyć że mógł dograł Grabie na pustą. Wisła przeszła na 3 obrońców. Dwa dobre stałe fragmenty w wykonaniu gości po pierwszym M.Dąbrowski trafia w poprzeczkę , a po drugim piłkę z linii bramkowej wybija obrońca goście mocno napierali na sędziego żeby wskazał na rozpoczęcie od środka, ale sędzia nie zareagował . Około 70-75 minuty ewidentna druga żółta kartka dla agresywnie grającego M.Lepczaka lecz arbiter nie wyciąga kartki. Mecz staje się coraz bardziej agresywny i brutalny. Sędziowie nie potrafią zapanować nad sytuacją na boisku jak i poza nim. W 87 minucie po kontrze gospodarzy i sytuacji 2vs2 ( T.Grabowski i P.Szramka vs obrońca z nr 99 Wisły i Ł.Szpakowski ) Graba ogrywa obrońcę nr 99 i wychodzi sam na sam z bramkarzem Wisły, goni go Ł.Szpakowski a P.Szramka jest na czystej pozycji . Goniący obrońca brutalnie fauleje wslizgiem od tyłu na nogi Graby bez możliwości sięgnięcia piłki . Ewidentna bezpośrednia czerwona kartka i sędzia dyktuje 11 dla Błękitu. 5 minutowe zamieszanie na boisku zawodnicy Wisły kłócą się z arbitrem że powinien podyktować rzut wolny, ponieważne według nich faul był przed polem a Tomek upadł w polu karnym. Po dobitcce z rzutu karnego pada bramka zamykająca wynik tego spotkania. Ciekawe sytuacja po bramce - T.Grabowski wybija piłkę daleko poza boisko powinien otrzymać drugą żółtą kartkę ... sędziowie bez konsekwencji przechodzą obok takim zachowanią ... Mecz kończy się wynikiem 2:0 dla gospodarzy . Błękitni na jedną kolejkę przed końcem wkoncu obejmują oczekiwane miejsce przez działaczy i sponsorów. Duża radość w drużynie gospodarzy, lecz trzeba podkreślić że Wisła ma jeden mecz mniej rozegrany i pozycję w tabeli mogą się szybko zmienić. Spodziewałem się dużo lepszego meczu w wykonaniu obu drużyn aspirujacych o grę w okregowce. Znów bardzo słabi sędziowie i o tym trzeba głośno mówić !!!
Powodzenia dla wszystkich zespołów :)
 Wobiektywnie   01.11.2020, 12:21:29
 Wobiektywnie   01.11.2020, 12:23:57
P.S
Wyróżniającym się zawodnikiem na boisku był bez wątpienia P.Szramka .
Wszyscy gadają o T.Grabowski i M.Bełz, ale wczoraj Patryk był kluczowym zawodnikiem gospodarzy .
 Kibic2020   01.11.2020, 14:20:36
Panie wobiektywie co z pana za obserwator cala druzyna błekitnych zagrala bardzo dobrze mowi Pan o 2 zoltej dla Lepczaka czy Grabowskiego A nie widział Pan jak ten Pan co dostał czerwoną powinien wylecieć z boiska już w pierwszej połowie bo miał 4 faule i to takie w których sam osobiście bym dał 3 żółte kartki A na koniec meczu jeszcze by zrobił powazna krzywde przez swoja frustracje i brak umiejetnosci takim zagraniem jak to zrobił właśnie na Grabie przy karnym. A jeżeli mowa o Patryku to zagrał dobre zawody ale gdyby podał właśnie do Graby do pustej jak Pan napisał i skończył to co mial w pierwszej połowie pod koniec to by był bardzo dobry mecz w jego wykonaniu :) nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem 3 pkt zostały w Starym Polu i brawo bo chłopaki walczyli i byli lepsi od Wisły. A co do sędziowania to w Ekstraklasie robią takie rzeczy że nie można patrzeć A ty oczekujesz w A klasie że będzie sędziował na skalę światową :) :idea:
 Wobiektywnie   01.11.2020, 15:37:55
Kibic2020 to chyba na innym meczu byliśmy :D. Oczekuje żeby tylko sędziowie nie przeszkadzali . Liczyłem na lepszy futbol w wykonaniu obu zespołów i się przeliczylem. Tylko Patryk wyglądał najlepiej na tym meczu. Gwiazdy zawiodły grały po ligach a teraz tylko kupony odcinają a na boisku bez szału.
Dwa najlepsze zespoły wejdą do okręgowki i tam z taką grą długo się nie utrzymają .
Pozdrowienia.
 okoMalborka   01.11.2020, 17:01:15
Brawo dla Gościszewa. Pewne 3 pkt 8)
 marian66   01.11.2020, 18:41:46
Brawo Ruch, za tydzień trzeba znowu niespodziankę sprawić :love:
 stefannn   01.11.2020, 20:47:35
Największym pokrzywdzony tej kolejki Trener GKS Gardeja . Podobno zaatakowany przez kibica po meczu
 25252525   02.11.2020, 18:44:36
Poziom sędziowania w naszym okręgu jest zerowy masakra.. Kolesiostwo jest i to bardzo duze
 Byczek22   02.11.2020, 21:38:52
Nie róbcie z sędziów kozłów ofiarnych , cieszmy się że są bo za parę lat myślę czasem będzie kierownik sędziował bo młodzi się nie garnął do tego zawodu się im nie dziwie nikt by nie chciał za 100 zł być wyzywany i rugany , gramy w a klasie dla przyjemności bo raczej nikt na tym poziomie nie gra żeby zrobić piłkarską karierę . Cieszmy się piłką , piłka ma łączyć a nie dzielić , a sędziowie to pewna cząstka naszego futbolu więcej szacunku dla tych panów , myślę że nikt was w robocie nie wyzywa za 100 zł przez 90 min od najgorszych i jedyne co mógłbyś mu dać to żółtą albo czerwona kartkę , pozdrawiam wszystkich sympatyków piłki nożnej &#128170;
 Pipek   05.11.2020, 08:09:55
OKO RDZAWE JAK SĄDZĘ ( TO JEST TAM NA DOLE Z TYŁU) ODSTAW ROZCIEŃCZALNIK I WRÓC DO KLEJU BIUROWEGO BO ZEJDZIESZ OD STRESU HAHAHAHAHAH DURNIU HAHAHAHHAAH
 25252525   05.11.2020, 15:07:15
Byczek22 masz racje ALE JAK SEDZIA KUMPLUJE SIE Z ZAWODNIKAMI DRUZYNY PRZECIWNEJ I GWIZDA POD NICH TO JEST BARDZO ZLE!! To jest tragiczne JAKI POZIOM SEDZIOWANIA JEST OD NAJNIZSZYCH KLAS PO EKSTRAKLASE KPINA!!