MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Styna Godziszewo | 28 | 77 | 25 | 2 | 1 | 89 - 27 | ||||||
2. | Kolejarz Chojnice | 28 | 75 | 24 | 3 | 1 | 112 - 27 | ||||||
3. | KS Skorzewo | 28 | 57 | 18 | 3 | 7 | 95 - 37 | ||||||
4. | Brda Rytel | 28 | 46 | 14 | 4 | 10 | 74 - 47 | ||||||
5. | GKS Bobowo | 28 | 44 | 14 | 2 | 12 | 74 - 57 | ||||||
6. | Sławek Borzechowo | 28 | 42 | 13 | 3 | 12 | 52 - 55 | ||||||
7. | Santana Wielki Klincz | 28 | 41 | 13 | 2 | 13 | 49 - 43 | ||||||
8. | Wda Czarna Woda | 28 | 36 | 11 | 3 | 14 | 49 - 69 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6 - 0 |
9. | Grom Kleszczewo | 28 | 36 | 11 | 3 | 14 | 47 - 64 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 - 6 |
10. | Jantar Pawłowo | 28 | 33 | 9 | 6 | 13 | 61 - 66 | ||||||
11. | Nowi Nowa Cerkiew | 28 | 32 | 10 | 2 | 16 | 50 - 81 | ||||||
12. | Czarni Piece | 28 | 28 | 6 | 10 | 12 | 53 - 76 | ||||||
13. | LKP Nowa Karczma | 28 | 23 | 7 | 2 | 19 | 42 - 82 | ||||||
14. | Wierzyca Stara Kiszewa | 28 | 18 | 5 | 3 | 20 | 43 - 104 | ||||||
15. | Szpak Skórcz | 28 | 17 | 5 | 2 | 21 | 46 - 101 |
Nowi Nowa Cerkiew | 2 - 1 | Wierzyca Stara Kiszewa | 8 listopada 2020 - 13:00 | |
Tobey Damian Koźlinka Dawid | Pobłocki Patryk | |||
KS Skorzewo | 6 - 0 | LKP Nowa Karczma | 7 listopada 2020 - 12:00 | |
Kobierzyński Wojciech Kobierzyński Wojciech Kobierzyński Wojciech Krauze Kacper Igel Dominik Krauze Kacper | ||||
Jantar Pawłowo | 4 - 2 | Sławek Borzechowo | 7 listopada 2020 - 14:00 | |
Borowicki Radosław Stachewicz Kacer Kalinowski Łukasz Bienert Mateusz | Wojtal Jerzy Wojtal Jerzy | |||
Styna Godziszewo | 4 - 0 | Szpak Skórcz | 7 listopada 2020 - 14:00 | |
Zasada Mateusz Jaroński Jerzy Baranowski Mateusz Nawrocki Sebastian (s) | ||||
Kolejarz Chojnice | 1 - 1 | Grom Kleszczewo | 7 listopada 2020 - 14:00 | |
Gronowski Jakub | Szatkowski Łukasz | |||
Wda Czarna Woda | 1 - 1 | Czarni Piece | 7 listopada 2020 - 13:00 | |
Gaszkowski Patryk | Filbrandt Oskar | |||
GKS Bobowo | 2 - 1 | Brda Rytel | 8 listopada 2020 - 14:00 | |
Wiśnicki Mateusz Woźniak Mateusz | Bruski Maciej | |||
Pauza: Santana Wielki Klincz, |
equene | 06.11.2020, 18:57:25 |
Witam..Całe szczęście uda się dokończyć runde😊Czas na małe podsumowanie..Według mnie największa niespodzianka ligi:Kolejarz Chojnice od początku do końca trzymają poziom!!Najwieksza rozczarowanie:Jantar Pawlowo-pomimo 5 miejsca to aż 13pkt straty do lidera...drużyna z wielkim potencjałem lecz coś nie zadziałało jak powinno..drużyna do awansu: Styna Godziszewo..moim zdaniem najlepsza ekipa w całej lidze ..pewnie ogrywa(prócz Skorzewa) wszystkie ekipy z czołówki ...Walka o pierwsze miejsce na koniec ligi będzie ciekawa ale tylko o prestiż bo myśle ze ani Kolejarz ani Styna nie pozwolą się dogonić i awans mogą być spokojni ..Chociaż póki piłka w grze wszystko możliwe..Pozdrawiam i do zobaczaczdnia na wiosnę... | |