Mariano84   11.08.2019, 19:00:20
Ks Czernin - KP Wandowo 3:4
Supra Kwidzyn - Relax Ryjewo 8:2
 Obiektywnie80   22.08.2019, 12:40:47
Wielkimi krokami zbliża się pierwsza kolejka naszej kochanej serie B, więc oto moje typy Powiśle, Szpak, Supra, Lubichowo(raczej drugi raz nie przegrają), Lignowy, Osiek.
 mihai   22.08.2019, 23:52:02
Takie same typy jak Obiektywnie80
Supra z prawie całym skladem 3 ligowego rodla kwidzyn ;d ;d ;d
 Kristo_19   24.08.2019, 14:42:44
:s co do Supry nie byłbym taki pewien by oni mogliby po pierwszym sezonie do A klasy. Lignowy Powiśle i sokół to też drużyny już na poziomie i grając w tej grupie łatwo awansu do A nie oddadzą.
 mihai   24.08.2019, 20:40:09
z całym szacunkiem do tych ekip, ale średnio widzę takich b-klasowiczów z gośćmi co sezon wcześniej grali w 4-ligowym Grom Nowy Staw czy Wisła Nowe :idea:
poza supra to o awans powalczą lignowy oraz sokoł, grupa pościgowa to Straszewo, Rakowiec oraz szpak, a reszta zwykly dżemik ligowy :)
 kibic1996   26.08.2019, 09:13:14
Mihai, patrząc sklad Supry to Górka i Obiała są z III, IV ligi i Lewandowski z Ryjewa jak sie nie myle a tak to większość z Rodła.
 Mariano84   26.08.2019, 20:35:51
Piast Łasin - KP Wandowo 2:1
Widzę awans już rozdany, to że grali w 3 czy 4 lidze nie znaczy że są jakimiś innymi ludźmi. W serie b nie ma takich boisk jak w wyższych ligach. Mihai widzę dalej ci się nudzi i szukasz agencji
 rudynaboisko   27.08.2019, 11:10:23
Podobno mecz Supra Wandowo o 14 (info z Wandowa)
 GKW-Obywatel   27.08.2019, 11:21:13
Nie będę tu się udzielał bo to B klasowe bagno - odniosłem się do tego gówna wyżej, na forum zaplecza okręgówki. Pozdro b klasowi napinacze.. (DNO i BAGNO)
 Obiektywnie80   27.08.2019, 12:43:07
Daj link "napinaczu"
 Obiektywnie80   27.08.2019, 13:29:39
Dobra juz znalazłem, w skrocie gosc jest chory i jak słyszy "rodło kwidzin" to mu staje
 Arbi19   31.08.2019, 16:16:33
Supra Wandowo 13:0 ... Od 15 minuty bramkarz KP w szpitalu . Broni zawodnik z pola. Dwa karne z kapelusza w pierwszej połowie . W sumie sędzia miejscowy , znaczy z Kwidzyna . Mimo wszystko aspiracje Supry wielkie ale poczekam do końca rundy z opinią
 GKW-Obywatel   31.08.2019, 17:32:17
Mecz w kwidzynie wypaczony przez sędziego 2 karne podcięły skrzydła gościom. Wszyscy z B dawać na Rodło za tydzień. W kwidzynie jest tylko Rodło !!
 Corkfall6106   31.08.2019, 18:11:52
Karne ewidentnie, pierwszy karny rezultat zagrania ręką a drugi ewidentne kopnięcie zawodnika od tyłu w nogi. Karny dla Wandowo no może powinienem się należeć. Bardzo dobra gra Supry
 mihai   31.08.2019, 18:16:48
no to ja nie wiem na jakim byłeś meczu, że ewidentne może na boisku bocznym gdzie wcześniej gwizdał ten sam sędzia :D który swoją drogą grał z większością zawodników supry i sam jest z Kwidzyna;)
 Tabor   31.08.2019, 22:34:28
Brawo Wandowo tak trzymać szkoda ze nie ma cklas tam wasze miejcie i żołądź wam pękła Gardeja wygrała
 Obiektywnie80   31.08.2019, 23:15:11
Niestety tabor ale "ZAWSZE I WSZEDZIE GARDEJA JEB.ANA BEDZIE"
 Kristo_19   01.09.2019, 15:55:51
Wie ktoś z Was jaki wynik Lubichowa z Borkowem?
 Obiektywnie80   01.09.2019, 16:54:24
Podobno 9-1 ale nie jestem na 100% pewien..
Rakowiec - Centrum 1:3
Tabor od 15 minuty graliśmy bez bramkarza (który notabene nie jest bramkarzem), decyzje Pana sędziego zostawiam bez komentarza... Gardeja wygrała?? No i gitara, więcej punktów w rankingu gmin &#128514;&#128514;widzę że jak słyszysz słowo Wandowo to dostajesz gorączki. Poza tym, następnym razem weź słownik zanim coś napiszesz
 amaro   01.09.2019, 18:10:35
Sobieskie Gniew - OTS Osiek 2:3 (2:0)
 niewidomy   02.09.2019, 09:35:39
Byłem na Suprze i wszystko widziałem. Wandowo lepsze ale dwa karne z kapelusza + 11 kontr i 13 z tyłu.... Szkoda :unsure:
 GKW-Obywatel   02.09.2019, 10:00:03
Niewidomy... zmień nick - twój wskazuje na brak kompetencji oceny meczów, a nie sposób się nie zgodzić z twoją opinią, także byłem i widziałem, tego padła nie można porównywać do zaplecza okręgówki, gdzie grają ludzie co już gdzieś kiedyś grali. W Kwidzynie jest tylko Rodło !