GKS Sierakowice 7 - 1 Osiczanka Osice 30 sierpnia 2019 - 18:00
Polonia Gdańsk 4 - 3 KS Chwaszczyno 31 sierpnia 2019 - 12:00
Gedania II Gdańsk 2 - 1 KS Mściszewice 31 sierpnia 2019 - 14:30
Wisła Długie Pole 5 - 2 KS Sulmin 31 sierpnia 2019 - 14:00
Amator Kiełpino 2 - 1 Orzeł Straszyn 31 sierpnia 2019 - 16:00
GTS Goszyn 3 - 0 FC Gowidlino 31 sierpnia 2019 - 15:00
Pauza: Portowiec Gdańsk,

superpro   01.09.2019, 09:30:30
Amator Kiełpino 2:1 Orzeł Straszyn (0:0)
To co robił sędzia tego spotkania jest po prostu nie do uwierzenia.
Orzełek wyszedł na prowadzenie a sędzia zrobił dosłownie wszystko żeby Amator wygrał te spotkanie. DRAMAT szkoda że nie było obserwatora. Mam nadzieje że ten człowiek szybko skończy przygodę z sędziowaniem
 ex-sprinter   01.09.2019, 09:51:31
Widać, że ktoś nie potrafi pogodzić się z porażką... Ten sędzia słabo gwizdał przez cały mecz myląc się w obie strony. Ale wystarczy wejść na Waszą stronę i stwierdzić obiektywizm z Waszej strony. W każdym meczu ponoć gracie bardzo dobrze, macie przewagę, jesteście lepsi tylko Wasza nieskuteczność... We wczorajszym meczu oprócz lagi na ruchliwego napastnika nie zaprezentowaliście nic, gdzie Amator zagrał zdecydowanie najsłabszy mecz tej rundy. A prawda jest taka,że oprócz bramki zdobytej po przyjęciu ręką przez Waszego napastnika (o tym już mówić nie potraficie) i jednej sytuacji sam na sam pod koniec meczu niczego sobie w tym meczu nie stworzyliście. A Amator powinien już do przerwy mimo słabej gry prowadzić 2:0 gdyby wykorzytał dwie setki. Po przerwie to już całkowita dominacja Amatora. No i Wasze ciągłe pretencje do sędziego, tylko dajcie jeden przykład kiedy on Was skrzywdził? Czerwona dla Was ewidentna, gdzie Wy też chcieliście dla Amatora czerwień, tylko za co? U Was w drużynie gra sędzia to spytajcie sie czy należała się czerwień dla zawodnika Amatora... Trochę obiektywizmu a nie szukanie winnych wszędzie dookoła tylko nie w swojej słabości. Wam bramkę sędzia sprezentował i to na 1:0 i czy my mieliśmy o to pretensje jak Wy o każdy gwizdek?
 czesieken   01.09.2019, 11:38:24
Sędzia się mylił w obie strony - zgadza się. Ale po stracie bramki przez Amatora grał razem z Amatorem. Ciężko wytłumaczyć decyzję o faulu, którego nie było... po którym Amator wyrównał na 1:1. Zresztą piękny strzał z wolnego.
Czerwień dla zawodnika Orła zasłużona.
Orzeł lagował? Pewnie...
Amator grał słabo? Zgadza sie...

Nie zmienia to jednak faktu że sędzia ciągnął Amatora za uszy w tym meczu :D :roll: Sędziowanei na krzyki i momentalne ozdrowienia zawodników Amatora po gwizdku sędziego... Orzeł lagował, a Amator miał sraczkę przez cały mecz i bał się tego spotkania. Pomimo optycznej przewagi drżał o wynik do końca spotkania. Jak jest taki dobry, to powinien Orła rozwalić w pył.

ps. Bo Orzełek dobrze gra w piłkę.. może poza ostatnimi 20 minutami z Gedania :D :roll: :huh: Dla przypomnienia:
1:1 z Polonią Gdańsk
4:1 z Wisła DP
1:2 z Amatorem
Tutaj nie ma przypadku, wyniki na styku.. poza wspomnianym meczem z Gedania :D :roll: :huh:
 ex-sprinter   01.09.2019, 20:38:57
Dobra, skończmy ten temat i tyle. Amator zagrał najsłabszy mecz tej rundy i chwała Orłowi że prawie to wykorzystał ;-) Z resztą z tego co pamiętam mecze między Amatorem i Orłem zawsze przynosiły sporo emocji! Powodzenia w kolejnych meczach.
 superpro   01.09.2019, 21:28:35
jako wieloletni kibic piłki nigdy się nie będę godził z taką patologia jaką sędzia odstawił tego dnia. Można mieć słabszy dzień ale to już był piłkarski poker pełną gębą. W porównaniu do Gedanii czy Sierakowic to Amator nie ma czego szukać z taką grą.