JantarU   05.10.2019, 19:41:26
Unison Machowino - KS Damnica 2:3
 Futbolowiec9104   06.10.2019, 01:37:56
Tak w skrócie mecz KSW-Słupia.
Może zacznę od problemu myślę że nie tylko w tym meczu A dokładnie 2 sędziów. To jest kpina. Bo jeżeli dany klub w dniu meczu nie ma wystarczającej liczby zawodników kombinuję, wystawia na lewo itp. Dostaje ogromne kary. To taki komunikat do związku sobie przyznacie karę ze jesteście tak żałośni i nie potraficie obsadzić wszystkich rozgrywek.
Wracając do meczu 2 minuta karny jak dla mnie z kapelusza (To moja opinia) 1:0. Kolejna akcja strzał rykoszet 2:0 . 3:0 rzut wolny również z kapelusza. Walka przed 16stka , zawodnik KSW tak na prawdę przewraca się sam i gwizdek. Strzał (zresztą rewelacja) 3:0. I nagłe 40 min. I to co tygryski lubią najbardziej czyli sędziowski kabaret. Walka o górną piłkę która wygrywa zawodnik Słupi nagle gwizdek faul. Lekki protest zawodnika z Kobylnicy i 2 żółta w konsekwencji czerwoną kartką po chwili kolejny zawodnik słowami tu oryginał "naucz się sędziowac" I 2 czerwo. W opisie po meczu zawodnik Słupi do sędziego "pojebie jebany " tylko niestety to powiedział kibic bo akcja była przy linii bocznej. 3:0 11:9 po 1 połowie. 2 połowa i tu nawet obiektywny kibic i zawodnik KSW przyzna że pokaz jak się gra w piłkę w wykonaniu graczy Słupi. Bramkę strzelona w 9 9tke na 3:1. Uśmiech na twarzy zawodników Słupi bp tylko tyle zostało. Akcja na 4:1 wrzutka i strzał i w sumie tyle dobrego z gry KSW w 2 połowie gdzie zawodnicy z Kobylnicy na prawdę pokazali charakter i to jak można grać w piłkę. Jednak wynik 4:1 . Gratulacje dla KSW bo mimo wszystko 11:11 strzeliliscie 3 bramki i było po meczu. Życzę powodzenia i pozdrawiam.
 piotr321011   06.10.2019, 08:45:51
To jest wielki problem Podokręgu Słupsk - mała ilość sędziów. Ale Futbolowiec9104 jak jesteś taki cwany to zapisz się na kurs sędziowski i wtedy będziesz mógł się wypowiadać o jakości sędziowania. I zobaczymy wtedy jak inni by cię oceniali.
 pilkaskikibic   06.10.2019, 11:49:45
Do Futbolowiec9104. To co napisałeś, to tekst rozgoryczonego zawodnika drużyny, której nie wyszedł mecz już od 2 minuty. Od mojej strony wyglądało to trochę odmiennie. Karny na 1:0 jak najbardziej słuszny. Rzut wolny, po którym padła bramka na 3:0 również jak najbardziej słuszny. Zdarzenie z 40 minuty: piszesz "Lekki protest zawodnika" - nie wiem co oznacza słowo lekki w Twojej wypowiedzi, ale moim zdaniem jak najbardziej słuszna żółta kartka. Co do kartki czerwonej, to nie wiem skąd wziął Ci się kibic na boisku. :-) Sędzia musiał bardzo wyraźnie słyszeć i wiedzieć kto (czytaj który zawodnik) wypowiedział te słowa, bo były prawie wykrzyczane, a zawodnik je wypowiadający stał obok sędziego jakieś maksimum 2 metry. A tak przy okazji w tych protestach z 40 minuty, to nie powinno się skończyć tylko na jednej czerwonej kartce, ale co najmniej jeszcze dwóch. Cieszcie się, że sędzia się nie odważył, bo pewnie meczu byście nie skończyli. A tak przy okazji, już może do wszystkich zawodników i działaczy piłkarskich zacytują słowa mojego przedmówcy piotr321011 "jak jesteś taki cwany to zapisz się na kurs sędziowski i wtedy będziesz mógł się wypowiadać o jakości sędziowania. I zobaczymy wtedy jak inni by cię oceniali." Jest to naprawdę ciężki chleb! Pozdrawiam.
 Futbolowiec9104   06.10.2019, 12:34:17
piotr321011 jeżeli chciałbym bawić się w sędziowanie to na pewno bym się zapisał Ale może się do tego nie nadaje a jak sie nie nadaję to sie tego nie podejmuję. A o jakości sędziowania mogę się wypowiadać gdzie chcę i kiedy chcę. Jestem ciekawy ile razy Ty krytykowałes pracę sędziego czy Twój kolega w komentarzu niżej. Nie odbierzcie tego jako atak. Ale to ze mamy strasznie słaby poziom sędziowania to nie mit to fakt. I to czy jestem rozgoryczony czy nie to nie zmienia faktu że często na meczu przez zle decyzję sędziego na marne idzie praca całej drużyny.
 Futbolowiec9104   06.10.2019, 12:34:21
 slupia   06.10.2019, 19:14:33
SŁUPIA KOBYLNICA

Najlepsze boisko w lidze, myślę ze nawet jedno z lepszych w lidze V * NOWA MURAWA, TRYBUNY, MONITORINGI OŚWIETLENIA bliskość miasta Slupsk i takie gówniane wyniki no kurwa :@ sama Kobylnica ma okolo 6 tys mieszkancow i nie mozna dobrej ekipy zmontowac do chuja pana .....