ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA





III liga - grupa II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KKS Kalisz 17 42 13 3 1 38 - 12
2. Radunia Stężyca 17 37 10 7 0 35 - 9
3. Świt Skolwin (Szczecin) 17 36 10 6 1 28 - 7 1 3 1 0 0 3 - 1
4. Kotwica Kołobrzeg 17 36 12 0 5 36 - 22 1 0 0 0 1 1 - 3
5. Mieszko Gniezno 17 35 11 2 4 32 - 16
6. Unia Janikowo 17 30 9 3 5 38 - 29
7. Sokół Kleczew 17 24 7 3 7 20 - 21
8. KP Starogard Gdański 17 22 6 4 7 17 - 19 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Polonia Środa Wielkopolska 17 22 6 4 7 27 - 23 1 1 0 1 0 1 - 1
10. Pogoń II Szczecin 17 21 6 3 8 23 - 27 1 3 1 0 0 2 - 1
11. Chemik Police 17 21 6 3 8 21 - 25 1 0 0 0 1 1 - 2
12. Bałtyk Koszalin 17 17 4 5 8 16 - 33
13. Nielba Wągrowiec 17 16 4 4 9 21 - 36
14. Jarota Jarocin 17 15 3 6 8 18 - 23 1 1 0 1 0 0 - 0
15. Gwardia Koszalin 17 15 4 3 10 16 - 37 1 1 0 1 0 0 - 0
16. Górnik Konin 17 14 4 2 11 21 - 35 1 3 1 0 0 3 - 1
17. Grom Nowy Staw 17 14 3 5 9 19 - 32 1 0 0 0 1 1 - 3
18. Bałtyk Gdynia 17 10 3 1 13 12 - 32
Ostatni komentarz dodał MiglanC10 17.11.2019, 10:28:28



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 9 - 21/22. września 2019



Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Bałtyk Gdynia 21 września 2019 - 15:00
Nowak Kacper
Kazimierowicz Maciej
Zając Tomasz
Pogoń II Szczecin 0 - 4 Radunia Stężyca 21 września 2019 - 11:00
Bojas Jakub
Bojas Jakub
Formela Artur
Stępień Radosław
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Sokół Kleczew 21 września 2019 - 15:00
Wolkiewicz Krzysztof
Kaczor Mateusz
Śmiałek Sebastian (k)
Grom Nowy Staw 1 - 2 Chemik Police 21 września 2019 - 13:00
Grabowski Tomasz
Bedliński Mariusz
Kapelusz Szymon
Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 Unia Janikowo 21 września 2019 - 16:00
Deja Sebastian (k)
Marczak Michał
Goździk Gracjan
Zatorski Nikodem
Kuropatwiński Kamil
Jarota Jarocin 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 21 września 2019 - 17:00
Ładziak Adam
KKS Kalisz 4 - 1 Bałtyk Koszalin 21 września 2019 - 18:00
Żebrowski Mateusz (k)
Żebrowski Mateusz
Żebrowski Mateusz
Stanclik Daniel
Putno Bartłomiej (k)
KP Starogard Gdański 0 - 2 Górnik Konin 21 września 2019 - 16:00
Yavorskyy Taras (k)
Kalinowski Dawid
Gwardia Koszalin 0 - 2 Mieszko Gniezno 21 września 2019 - 17:00
Biegański Krzysztof
Biegański Krzysztof

Komentarze:



 goclaw   21.09.2019, 17:16:37
Kotwica...wielkie transfery a gra i wyniki tragedia.Zlepek dojarek a nie drużyna hehehe :weirdo: :weirdo: :weirdo:
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE