ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA





III liga - grupa II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KKS Kalisz 17 42 13 3 1 38 - 12
2. Radunia Stężyca 17 37 10 7 0 35 - 9
3. Świt Skolwin (Szczecin) 17 36 10 6 1 28 - 7 1 3 1 0 0 3 - 1
4. Kotwica Kołobrzeg 17 36 12 0 5 36 - 22 1 0 0 0 1 1 - 3
5. Mieszko Gniezno 17 35 11 2 4 32 - 16
6. Unia Janikowo 17 30 9 3 5 38 - 29
7. Sokół Kleczew 17 24 7 3 7 20 - 21
8. KP Starogard Gdański 17 22 6 4 7 17 - 19 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Polonia Środa Wielkopolska 17 22 6 4 7 27 - 23 1 1 0 1 0 1 - 1
10. Pogoń II Szczecin 17 21 6 3 8 23 - 27 1 3 1 0 0 2 - 1
11. Chemik Police 17 21 6 3 8 21 - 25 1 0 0 0 1 1 - 2
12. Bałtyk Koszalin 17 17 4 5 8 16 - 33
13. Nielba Wągrowiec 17 16 4 4 9 21 - 36
14. Jarota Jarocin 17 15 3 6 8 18 - 23 1 1 0 1 0 0 - 0
15. Gwardia Koszalin 17 15 4 3 10 16 - 37 1 1 0 1 0 0 - 0
16. Górnik Konin 17 14 4 2 11 21 - 35 1 3 1 0 0 3 - 1
17. Grom Nowy Staw 17 14 3 5 9 19 - 32 1 0 0 0 1 1 - 3
18. Bałtyk Gdynia 17 10 3 1 13 12 - 32
Ostatni komentarz dodał MiglanC10 17.11.2019, 10:28:28



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 14 - 26/27. października 2019



Bałtyk Gdynia 0 - 0 Bałtyk Koszalin 25 października 2019 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 2 Górnik Konin 26 października 2019 - 15:00
Baranowski Patryk
Baranowski Patryk
Przybyszewski Dawid (k)
Przybyszewski Dawid (k)
Unia Janikowo 2 - 1 Mieszko Gniezno 26 października 2019 - 14:00
Konieczny Adam
Radomski Dawid
Zagdański Łukasz
Chemik Police 4 - 0 Gwardia Koszalin 26 października 2019 - 15:00
Kapelusz Szymon
Kapelusz Szymon
Kowalczyk Mateusz
Kowalczyk Mateusz
Sokół Kleczew 0 - 0 KP Starogard Gdański 26 października 2019 - 14:00
Radunia Stężyca 0 - 0 KKS Kalisz 27 października 2019 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Jarota Jarocin 26 października 2019 - 15:00
Wilk Jakub
Krzyżaniak Dawid
Pogoń II Szczecin 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 27 października 2019 - 11:00
Retlewski Dawid
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Grom Nowy Staw 26 października 2019 - 13:00
Kubiński Jakub
Figaszewski Jacek
Wesołowski Robert (k)

Komentarze:



 virgo.   25.10.2019, 23:30:12
Oba Baltyki na 0:0
 MiglanC10   26.10.2019, 14:08:33
GROM WALKA!!! :)
 jatzek   28.10.2019, 15:03:27
Powalczyli......
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE