ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA





III liga - grupa II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KKS Kalisz 17 42 13 3 1 38 - 12
2. Radunia Stężyca 17 37 10 7 0 35 - 9
3. Świt Skolwin (Szczecin) 17 36 10 6 1 28 - 7 1 3 1 0 0 3 - 1
4. Kotwica Kołobrzeg 17 36 12 0 5 36 - 22 1 0 0 0 1 1 - 3
5. Mieszko Gniezno 17 35 11 2 4 32 - 16
6. Unia Janikowo 17 30 9 3 5 38 - 29
7. Sokół Kleczew 17 24 7 3 7 20 - 21
8. KP Starogard Gdański 17 22 6 4 7 17 - 19 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Polonia Środa Wielkopolska 17 22 6 4 7 27 - 23 1 1 0 1 0 1 - 1
10. Pogoń II Szczecin 17 21 6 3 8 23 - 27 1 3 1 0 0 2 - 1
11. Chemik Police 17 21 6 3 8 21 - 25 1 0 0 0 1 1 - 2
12. Bałtyk Koszalin 17 17 4 5 8 16 - 33
13. Nielba Wągrowiec 17 16 4 4 9 21 - 36
14. Jarota Jarocin 17 15 3 6 8 18 - 23 1 1 0 1 0 0 - 0
15. Gwardia Koszalin 17 15 4 3 10 16 - 37 1 1 0 1 0 0 - 0
16. Górnik Konin 17 14 4 2 11 21 - 35 1 3 1 0 0 3 - 1
17. Grom Nowy Staw 17 14 3 5 9 19 - 32 1 0 0 0 1 1 - 3
18. Bałtyk Gdynia 17 10 3 1 13 12 - 32
Ostatni komentarz dodał MiglanC10 17.11.2019, 10:28:28



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 12 - 12/13. października 2019



Bałtyk Gdynia 3 - 4 Górnik Konin 12 października 2019 - 17:00
Kazimierowicz Maciej
Kazimierowicz Maciej
Bartlewski Sebastian
Yavorskyy Taras (k)
Yavorskyy Taras (k)
Bartosik Szymon
Bartosik Szymon
Bałtyk Koszalin 1 - 4 Mieszko Gniezno 12 października 2019 - 15:00
Gruchała-węsierski Dawid
Mikołajczak Radosław
Zagdański Łukasz
Zagdański Łukasz
Bzdęga Tomasz
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Gwardia Koszalin 12 października 2019 - 15:00
Nagórski Adam
Unia Janikowo 0 - 3 KP Starogard Gdański 12 października 2019 - 13:00
Sosnowski Filip
Kajca Marcin
Kowalczyk Łukasz
Chemik Police 0 - 3 KKS Kalisz 12 października 2019 - 16:00
Żebrowski Mateusz
Żebrowski Mateusz
Kaczyński Sebastian
Sokół Kleczew 1 - 2 Jarota Jarocin 12 października 2019 - 15:00
Brzostowski Filip
Wrembel Beniamin
Szymankiewicz Kacper
Radunia Stężyca 6 - 2 Kotwica Kołobrzeg 13 października 2019 - 15:00
Cempa Dawid
Cempa Dawid
Wojowski Paweł
Burkhardt Filip
Letniowski Jakub
Letniowski Jakub
Deja Sebastian (k)
Deja Sebastian
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 Grom Nowy Staw 12 października 2019 - 15:00
Szynka Adrian
Kujawa Jędrzej (k)
Wujec Piotr
Kujawa Jędrzej (k)
Jagiełło Mateusz
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Nielba Wągrowiec 24 listopada 2019 - 11:00
Manias Michail
Rozmarynowski Mateusz

Komentarze:



 MiglanC10   12.10.2019, 13:41:00
Dawać GROM NS!. WALKA I DZIŚ WYGRANA SIE TYLKO LICZY!. :)
 Zdzisiu1   13.10.2019, 15:01:32
No i jak tam Srom? xD
 Staśko1245   13.10.2019, 15:51:16
Pierwsza połowa Radunia Stężyca vs Kotwica Kołobrzeg
4:1
 Miks0n   13.10.2019, 19:39:01
Oj Zdzichu...Zdzichu...a od kiedy ty tak się GROMem interesujesz...bo tak się piszę nazwę tej drużyny...słaby wzrok...dysleksja...to do specjalisty najwyższa pora się wybrać...
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE