Wierzyca - Skorzewo 1:1 czyli derby powiatu na remis.
Szlachta 2:2 Brda
 maser   06.10.2018, 18:56:05
Przepraszam za pomyłkę
 cezarycezary13   06.10.2018, 19:48:17
Godziszewo 5:0? Gdzie są Gwiazdy Jantara i komentarze tutaj? Kubeł, zimnej wody i głowa do góry! :) :) :)
 Ronaldo402   06.10.2018, 20:06:42
Cezary Cezary tak jak mówisz kubeł zimnej wręcz lodowatej wody. Ale nie poddajemy się będziemy walczyć |)
 Barca2018   06.10.2018, 20:50:08
Jantar coś się stalo
 cezarycezary13   06.10.2018, 21:16:40
I bardzo dobrze. Daleko do końca rundy! :)
 Sev22   07.10.2018, 00:31:39
KSWS Victoria Kaliska 3:1 (3:1) Nowa Karczma LKP

Strzelcy Victorii:
- 1x Piotr Drzewicki (Asysta: Arkadiusz Wołyńczuk),
- 1x Jacek Pozorski (Asysta: Michał Kamiński),
- 1x Konrad Plata (Asysta: Piotr Drzewicki).
 Kipikipi   07.10.2018, 10:58:03
Sędziowie w Stynie to dno dno totalne.. 3 bramki ze spalonego w 30minucie czerwona dla Jantara i karny z dupy.. a faul przed polem karnym.. tak się kończą urodziny Kaszuba.. Za tydzień Jantar 3pkt!!!!!
 Niewygodny   07.10.2018, 13:05:22
kipi na ktorym ty meczu byles. Nie wiem jak zdobyluscie tyle pkt. Z taka gra nie zaslugujecie nawet na utrzymanie w lidze. Opanujcie swojego trenera bo wam na zawal zejdzie.
 Kipikipi   07.10.2018, 14:41:34
No jo spójrz na tabele.. teraz tak gadacie a jakby sędziowie was robili w takiego chuja co nas too..
 Fcclub99   07.10.2018, 15:39:44
Mecz o pozycje lidera w Stężycy i gks-u o 5 miejsce w tabeli Radunia-Meteor 1-3,Gks-Kolejarz 6-0
 Ronaldo402   07.10.2018, 16:40:39
Niwygodny zapraszamy za pół roku do Pawłowa i powodzenia w nastepnych kolejkach :D
 Fcclub99   07.10.2018, 18:10:24
Gks Bobowo 4-2 Kolejarz Chojnice
 Barca2018   07.10.2018, 20:03:58
Kipi czemu tak kończą się urodziny Kaszuba. Z tego co wiem nie było go na meczu
 janbaczek   07.10.2018, 21:14:51
Pawłowo proponuje zadbać o boisko i potem zapraszać gości :)
 Ronaldo402   07.10.2018, 21:38:26
Robimy co możemy :) nie każdy ma wszystko podane na tacy niestety u nas trzeba wiele robić samemu ale tak to już jest w tym kraju :)
 Sev22   08.10.2018, 19:18:36
Pierwszą połowę meczu Radunia II vs Pinczyn można śmiało podpiąć pod poziom IV/III ligowy, otwarta gra z obu stron, wysoko ustawione linie obrony, agresywnie jeśli chodzi o odbiór piłki stąd 5 żółtych kartek w pierwszej połowie. Pierwsza akcja Radunii kończy się bramką pod dobitce, lecz niestety spalony i podobna sytuacja miała miejsce w przeciągu najbliższych 15/20 minut kiedy znowu pada bramka dla Radunii, lecz znowu ze spalonego. W między czasie Pinczyn strzela na 0:1 koło 10 minuty po ładnej akcji lewym skrzyłem pozostało tylko zawodnikowi dołożyć nogę, aby piłka wpadła do bramki. Radunia zdobywa gola około 20 minuty bezpośrednio z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego, technicznie wykonany strzał, bramkarz dość szybko położył się na ziemię (warto dodać, że było widać, że kuleje i cały mecz gra z urazem), a piłka zrobiła psikusa i idealnie przez bramkarzem skozłowała przez przeleciała bramkarzowi przez dłonie po palcach i wpadła do bramki. Dobre 5 minut przed końcem pierwszej połowy Radunia zrobiła bardzo ładną akcję po której jeden z zawodników wyszedł sam na sam z bramkarzem na około 7 metrze pola karnego, lecz tym razem bramkarz się zrehabilitował za rzut wolny (przy wyniku 1:1) i uratował Pinczyn przed stratą gola, a jak wiadomo niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i chwilę później Pinczyn już prowadził po kolejnej akcji lewym skrzydle gdzie bramkarz Radunii chyba niepotrzebnie tak szybko wyszedł z bramki w sytuacji praktycznie sam na sam na około 8 metr rogu pola karnego przez co dał dużo większe szanse na zdobycie tej bramki. Najpewniej najlepsza połowa jaka została do tej pory rozegrana w tej lidze kończy się wynikiem 1:2 dla Pinczyna. W drugiej połowie tempo meczu spadło, Pinczyn postawił na obronę wyniku i przysłowiową grę z kontry pozostawiając jednego napastnika na linii środkowej, a Stężyca przejęła inicjatywę jeśli chodzi o rozgrywanie piłki, lecz niestety w większości akcji nie potrafili się przebić przez podwójną linię obrony jaką postawił Pinczyn. Zdarzyły się chyba jedynie 2/3 akcje Stężycy w tym jedna 100% w której ponownie bramkarz Pinczyna uratował swój zespół (przy wyniku 1:3) przed utratą bramki na 2:3. Pinczyn konsekwentnie kontrował wykorzystując skrzydła i dwa razy im się to bardzo dobrze udało przez co wynik końcowy to 1:4 dla Pinczyna i dla nich szczere gratulacje jako ligowych rywali. Bramka na 1:4 Kamila Stanucha to była armata z lewej nogi, którą nawet bramkarz z przeszłością II ligową miał problemy obronić i w ogóle tej piłki nie dotknął - wisienka na torcie tego meczu.

Jeśli chodzi o składy to dla jeszcze lepszego widowiska zabrakło przez nieobecności pojedynków A.Kaszuba (występ i bramka w III lidze z Bałtykiem Gdynia w ten sam dzień) vs K.Stanuch w środku pola, a ponadto A.Polański na prawej obronie i J.Kłosowki na lewym skrzydle w Stężycy, którzy bardzo mocno wyróżniali się w poprzednich meczach i pukają do składu pierwszej drużyny
 brudsak   08.10.2018, 20:45:42
Sev22 o czym ty piszesz poziom typowo A - KLASA ale porównanie Kaszuba Stanuch zejdż na ziemie
 brudsak   08.10.2018, 20:48:13
niech pinczyn uwaza bo znowu brąz bedzie :D
 brudsak   08.10.2018, 20:52:35
Sev 22 a puka się do drzwi ośle :)
 Sev22   08.10.2018, 21:41:24
Porażka boli? Ma boleć! Nie wiem co w tWOIM przypadku lepsze: aborcja, pozbawienie praw człowieka, kaftan, krzesło elektryczne czy eutanazja... Wyrazy współczucia dla rodziny za to, że muszą znosić taką "osobę"... Od kilku lat siedzisz na tym portalu i spinasz się do większości osób i klubów, robisz z siebie naczelnego wodza hejterów, a potem na meczach pewnie siedzisz w samochodzie przy zamkniętych zamkach w drzwiach i w kominiarce, aby nikt tej super osobowości nie rozpoznał...

brudsak 01.10.2017, 10:30:43
Skorzewo zdecydowanie najsłabszy zespół same cieniasy czarni lepsi o 5 klas szkoda remisu