5. WKS Lignowy Szlacheckie 26 49 15 4 7 115 - 55
6. Sokół Lubichowo 26 46 15 1 10 99 - 65
9. OTS Osiek 26 30 10 0 16 69 - 86 2 3 1 0 1 6 - 4
10. Orzeł Radziejewo 26 30 9 3 14 61 - 77 2 3 1 0 1 4 - 6
12. Sobieski Gniew 26 17 5 2 19 59 - 156
13. Piast Majewo 26 11 3 2 21 25 - 148
14. Orzeł Borkowo 26 10 2 4 20 34 - 117
Ostatni komentarz dodał ObiektywnyKibic888 01.07.2019, 06:36:47

Kolejka 11 - 27/28. października 2018

Powiśle II Pawlice-Rakowiec 3 - 2 Wietcisa II Skarszewy 27 października 2018 - 11:00

SIVEL4   21.10.2018, 19:02:20
NOWA kolejka nowe rozdanie .Tym razem ja pierwszy przedstawię swoje typy .
Powiśle , Smętowo ,Lubichowo ,Gardeja ,Radziejewo , Lignowy , Straszewo .
 kibic1996   21.10.2018, 19:12:41
Moje typy :
Wietcisa, Smetowo, Lubichowo, Gardeja, Wandowo, Lignowy i Straszewo
 Obserwator98   22.10.2018, 11:46:55
Wietcisa ostatnio złapała trochę dołek więc mecz z rakowcem może wypaść różnie, lecz stawiam na Skarszewy. Smetowo pewne 3 pkt, tak samo Lubichowie, Gardeja Lignowy i straszewo. A najciekawiej chyba będzie w Radziejewie, Radziejwo u siebie zawsze jest trudne do pokonania, dla mnie mecz na remis.
 Tabor   24.10.2018, 19:57:00
Wyjazd to Wandowo znowu pojedzie na lewo z zawodnikami
 kibic1996   25.10.2018, 07:57:17
Wandowo nie gra lewusami :) Wolą jeździć gołą 11 niż grać lewusami. Może u Was w Straszewie się gra lewizna?
 SIVEL4   27.10.2018, 13:35:27
Po bardzo dobrym widowisku w Rakowcu grający od 48 minuty w 10 juniorzy Powiśla wygrywają ze Skarszewami 3-2 .By zapobiec plotkom w zespole Powiśla wystąpiło 2 zawodników z A klasy a w zespole ze Skarszew 5 zawodników z V -ligi !!! Mimo tak dużego wzmocnienia nie udało im się pokonać młodych zawodników z Rakowca .
 SIVEL4   27.10.2018, 16:19:07
mihai 29.08.2018, 21:22:02

Powiśle z Borkowem chyba o tytuł najsłabszej drużyny tej ligi

Wyżej Mihai - twoja ocena po 2 kolejkach - a jaka po 11 ?????????
 kibic1996   27.10.2018, 16:41:11
I po co zaczynasz te prowokację napinaczu Internetowy?
 mihai   27.10.2018, 17:44:07
Przedsezonowych sparingi z Trzcianem czy Wandowem wiele na to zapowiadały, mój błąd. :D ale 1 drużyna niewiele lepsza
 Gosc1423   27.10.2018, 17:53:09
kibic1996 jak widzisz mihai odpowiedzial w normalny sposob, bez zadnej spiny, najwidoczniej to ty szukasz prowokacji ;)
 SIVEL4   27.10.2018, 18:39:11
Mihai dzięki za odpowiedź. Co do kibica 1996 zostawiam bez komentarza szkoda słów.
 Obiektywnie80   27.10.2018, 18:42:33
Szpak Skórcz 4-0 Sokół Lubichowo
 mihai   27.10.2018, 19:52:11
Co się stało w Skórczu? Znowu 3/4 składu w pracy? :D
 Obiektywnie80   27.10.2018, 20:27:33
Wydaje mi się że z zawodnikami było wszystko w porządku. Poczekajmy na opinię kibiców z lubichowa. Według mnie Szpak zasłużenie wygrał.
Jakie dobre widowisko
Pierwsza połowa wyrównana w tym że rakowiec strzelił 2 bramki a druga połowa to stoperzy Skarszew stali na połowie boiska i gnietli
 SIVEL4   28.10.2018, 10:18:50
Alvaro1996 - nie wiem jaka była by twoja taktyka na granie w 10 przeciwko silnej drużynie Skarszew , ale młodzi chłopcy z Powiśla wykonali plan w 100 % Broniąc się stracili bramkę tylko z karnego i mimo wszystko potrafili w końcówce kilkoma podaniami rozklepać stoperów przeciwnika strzelając decydującą bramkę .Co do wyrównanej pierwszej połowy według ciebie ,która co prawda opiewała w wiele sytuacji podbramkowych oraz interwencji bramkarskich z obu stron to przypomnij sobie jak młody skrzydłowy z Rakowca mijał jak tyczki stoperów Skarszew strzelając bramkę na 2-0 . Co do dobrego widowiska to spotkały się dwie drużyny , które wiedziały na czym polega gra w piłkę i o co grają jak na zespoły z pierwszej trójki przystało .
Czy byłem na innym meczu ??? odpowiem ci tak
Gra w piłkę polega na strzelaniu bramek , ale również na odpowiednim dobraniu taktyki .Jeśli to zrozumiesz to będziesz wiedział co to jest dobre widowisko !!!!
 kibic1996   28.10.2018, 15:58:28
Orzeł Radziejewo 2:2 KPW - koniec
 GksGardeja1234   28.10.2018, 16:28:59
GKS 7:0 Majewo
 mihai   28.10.2018, 17:35:03
Poza sensacją w Skórczu mamy następną niespodziankę, Wandowo pierwszą drużyną która wywozi jakieś punkty z Radziejewa
 kibic1996   28.10.2018, 18:06:10
Do przerwy przegrywali 2-0 ;)
 Arbi19   28.10.2018, 18:26:36
Jak wyniki w Borkowie i Osieku ?
 amaro   28.10.2018, 21:15:13
Co do meczu OTS - Czarni. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla OTS. Sędzia nie zapisał jednej z bramek. Dodatkowo pomylił zmiany zawodników, jeden nawet dostał kartkę po wcześniejszym zejściu z boiska. Niezły bałagan ma gościu albo na odczepnego pisał co wygodniejsze.