13. Sobieski Gniew 26 16 5 1 20 34 - 139

Budmar Bytonia 5 - 3 Orzeł Borkowo 3 września 2017 - 15:00
Mewa Gniew 7 - 2 Orzeł Radziejewo 3 września 2017 - 15:00
LZS Bytonia 3 - 2 OTS Osiek 2 września 2017 - 17:00
Korona Rywałd 5 - 3 Pogoń Smętowo 2 września 2017 - 17:00
GKS Straszewo 8 - 0 Sobieski Gniew 3 września 2017 - 15:00
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 1 Sokół Lubichowo 2 września 2017 - 17:00
KP Wandowo 0 - 4 Szpak Skórcz 3 września 2017 - 16:00

robroyyy   29.08.2017, 07:01:47
Witam.Orientuje się ktoś czy jest możliwość dołaczenia do zespołu w trakcie trwania rundy jesiennej?czy dopiero w trakcie przerwy?
 kibic1996   29.08.2017, 15:22:36
Witam, jeśli byłeś zawodnikem innego klubu podczas rundy to nie, ale jeśli nigdzie nie grałeś to owszem bez problemu
 kalo86   29.08.2017, 21:26:55
Roby jeśli byłeś zarajestrowany w poprzednim sezonie to możesz zmienić klub dob31 sierpnia jeśli nie i miałeś ról przerwy to możesz w każdej chwili
 Yunior13   31.08.2017, 20:15:21
4 kolejka zapowiada się bardzo ciekawie.. Uważana od początku Pogoń za jednego z kandydatów do awansu zmierzy się na wyjeżdzie z liderem Koroną. Mewa po wysokim zwycięstwie w ostatniej kolejce, która również nie straciła jeszcze żadnego punktu zagra na własnym boisku z Orzeł Radziejewo. Wszystkim życzymy dużo bramek oraz powodzenia! :D :D
 amaro   02.09.2017, 20:45:15
KS Termo2Power Bytonia - OTS Osiek 3-2. (Do przerwy 2:0)Druga połowa przewaga drużyny przyjezdnych. Niestety sędzia skradł całe widowisko. To co gwizdał (i czego nie gwizdał) dla gospodarzy jak i gości - żenada.

Budmar 5;3 Borkowo
Żal zawodników z Borkowa przegrywają i zaczynają kopać po nogach i prowokować wstyd ..
 luckyx   03.09.2017, 18:53:12
Do pojemon411
Borkowo zawsze tak robiło od lat są znani z tego i dzisiaj było to widać nie umie przegrywać ale zobaczymy jak będzie mecz z Termo2Power niech już zamówia wizytę u chirurga
 Athero82   03.09.2017, 19:28:48
Wandowo -Szpak Skórcz 0-4
 młody1945   03.09.2017, 20:29:50
Hahahaha wizyte do chirurga ... co ty bierzesz gościu .
 KibicSolo   03.09.2017, 20:56:04
Dwóch młodych talentów szuka klubu do rozwoju swoich umiejętności... 8) Zaangażowania nam nie brak... zdeterminowani do trudnej pracy i gotowi do wywalczenie pierwszego składu ;) Najlepiej gdybyśmy mogli z kimś się zabierać na trasie Smętowo-Starogard ;) czekamy na odpowiedź
 kalo86   03.09.2017, 21:52:21
Kibic solo zapraszamy do Korony .
 BKlasaMalbork   04.09.2017, 12:31:34
Jakby to faktycznie były talenty to by nie szukali klubu na forum. Pozdro
 ApolloMEGA   04.09.2017, 14:58:17
Super talenty, jeśli szukają rozwoju rozwoju swoich umiejętności w klubach b i a klasy grup malborskich. Jedyny klub to Wisła Tczew, ogarnięty trener i władze klubu. Natomiast jeśliby mieli talent to trenowaliby i graliby co najmniej w IV lidze.
 luckyx   04.09.2017, 15:09:46
Do młody1945
Nie długo gościu przyjeżdżasz do bytoni z powrotem pogadamy inaczej wtedy zobaczymy
 mazur   04.09.2017, 17:11:58
co do komentarzy z meczu Bytonia - Borkowo w sprawie kopania - żółte kartki Bytonia 3 Borkowo 2 :s
 obiektywny_ligowiec   05.09.2017, 11:02:15
mazur
Jak nie byłeś na meczu to nie pisz. Gdyby był normalny sędzia to byście tego meczu nie skończyli w pełnym składzie. Zawodnik z nr 3 to totalny lamusa, kopalni bez piłki itd, chyba mu się dyscypliny pomyliło, ale czego się po Was spodziewać, zawsze tak gracie, typowy pgr