Budmar Bytonia 2 - 4 Szpak Skórcz 22 kwietnia 2018 - 15:00
KP Wandowo 0 - 0 Sokół Lubichowo 22 kwietnia 2018 - 11:00
WKS Lignowy Szlacheckie 6 - 0 Sobieski Gniew 21 kwietnia 2018 - 16:00
GKS Straszewo 0 - 3 Pogoń Smętowo 22 kwietnia 2018 - 15:30
Korona Rywałd 2 - 0 OTS Osiek 21 kwietnia 2018 - 17:00
LZS Bytonia 3 - 2 Orzeł Radziejewo 21 kwietnia 2018 - 17:00
Mewa Gniew 8 - 0 Orzeł Borkowo 21 kwietnia 2018 - 15:00
vo, zdekompletowanie drużyny gości

pogon123   16.04.2018, 12:31:44
jak obstawiacie ta kolejke ? faworyci powinni spokojnie sobie poradzic
 jedrek99   16.04.2018, 12:42:02
Ciekawe czy Szpak zacznie punktować na wiosnę? Mecz z Budmarem jest dość dobrą do tego okazją. Wandowo w gazie i na swoim złym boisku pewnie wygra z młodzieżą z Lubichowa. Lignowy easy do przodu z najsłabsza ekipą, czyli Sobieskim. Straszewo gra w kratkę i do nich przyjeżdzają podrażnieni porażką z liderem piłkarze Pogoni, którzy podobno dobrze się prezentują. Rywałd myśle na spokoju wygra z Osiekiem, choć widać w Osieku zmiany na plus to lider nie powinien u siebie oddać punktów już do końca ligi. Uskrzydlone remisem z Mewą Radziejewo jedzie do Bytoni gdzie powinni powalczyć o 3 punkty. Mewa pewnie wygra u siebie z Borkowem. Byle nie było dwucyfrówki. Takie moje typy:) Powodzenia dla wszystkich ekip.
 pogon123   18.04.2018, 00:08:17
Pogon smetowo pewnie gladko poradzi sobie
 pogon123   18.04.2018, 00:08:18
 WISLAPANY95   18.04.2018, 09:47:49
Z tą pogonią to bym nie przesadzal
 mihai   20.04.2018, 21:30:28
Orzel Radziejewo przełożył mecz na 5 maja, a w tym terminie wypada im mecz ze Straszewem :D
 ObiektywnyKibic888   21.04.2018, 11:23:37
Straszewo gra 6 maja
 amaro   21.04.2018, 18:57:33
Korona Rywałd - OTS Osiek 2:0
 Witold   21.04.2018, 19:30:46
Termo 2 Power Bytonia - Orzeł Radziejewo 3:2 (1:1) sędzia tragedia dwa karne dla Radziejewa z kapelusza!!!
Tak
Na stronie Mewy piszą, że sędzia przerwał mecz bo Borkowo nie miało ludzi do gry
 Futbolista98   22.04.2018, 11:12:03
Borkowo przyjechało w 7 aby tylko nie dostać kary pieniężnej.
Po 40 minutach było 8 0 dla mewy i jeden z Borkowa zszedł z urazem i mecz się zakończył.
 mihai   22.04.2018, 13:24:27
Wandowo - Sokół 0-0
 Fan07   22.04.2018, 17:18:08
Czarni 0-3 Pogoń!
 mirko   23.04.2018, 06:17:25
Budmar - Szpak 2-4 szpak Zaczynał w 10, pierwszą połowę kończył w 9, mimo to było 0-3. Budmar nie odrobił mimo gry szpaka w 8 przez dobre 20 minut . Brawo dla Szpaka!!!!
 jedrek99   23.04.2018, 08:13:48
Ma ktoś wieść z Rywałdu co taki niski wynik z Osiekiem u siebie? Kontuzje? Czy wybijali jak z Mawą i gra na czas od początku meczu?
 Geniojo   23.04.2018, 09:52:43
Rywald nie strzelił karnego w 3 min , A do tego lekkie braki kadrowe i słaba gra ogólnie. I napewno drużyna z Osieka duży progres w porównaniu do pierwszej rundy .
 MxBoy   23.04.2018, 09:54:43
Podobnie jak w Gniewie gra na czas przy stanie 0;0 przy 1;0 i 2;0 niewykorzystany karny, wybijanie piłki jak najdalej w pola (świetna taktyka) i jakieś 2-3 sytuacje gdzie powinny wpaść bramki. Najważniejsze 3 pkt i gra na zero z tyłu. Korona jedzie dalej, powodzenia dla wszystkich :P
 amaro   23.04.2018, 11:33:57
MxBoy z tego co kojarzę to Korona wybijala piłkę na pole i to wasz rezerwowy nieudolnie próbował ja dostarczyć na boisko... co do długiego wznawiania... hmmm...myślę że szybsze wznawianie skutkowało by to zwiększona ilością nie wykorzystanych sytuacji z Waszej strony... Bramki Korony padły ze stałych fragenów gry (rzuty rozne). Akcje bramowę Korony kończyły się na obroncach lub strzalem za pilkochwyt. Co do rzutu karnego.. Ewidentny... co do wykonania to myślę że zbyt arogancko zawodnik gospodarzy go wykonał. Kolejna drużyna przekonała się o pozytywnej przemianie drużyny z Osieka, a także ze nie należy ich lekceważyć.
 MxBoy   23.04.2018, 11:56:49
Amaro nie wiem na jakim meczu byłeś ale napewno nie w Rywłdzie haha próby strzałów nie nazywaj grą na czas a że rezerwowi z Rywałdu podawali piłki do Waszego bramkarza to dlatego żeby szybciej wznowił bo widać nie chciało mu się grać i wynik 0;0 uważał za sukces. A karny powinien być powtórzony bo bramkarz dał conajmniej 3 kroki do przodu przed strzałem, co do gry Nasz bramkarz nie musiał interweniować za wiele chyba ze 2 może 3 razy złapać piłkę z wrzutki. Z całym szacunkiem ale lepiej zagraliscie mecz u siebie niż teraz. Pzdr
 mihai   23.04.2018, 12:03:11
Może jeszcze karnego Błaszczykowskiego powtórzyć trzeba, bo bramkarz wyszedł przed linię? :idea: