GTS Goszyn 6 - 4 EX-Feniks Gdańsk 9 września 2017 - 16:00
Amator Kiełpino 2 - 1 Wybrzeże Gdańsk 9 września 2017 - 16:00
Korona Cedry Małe 4 - 2 Osiczanka Osice 9 września 2017 - 17:00
Potok Pszczółki 2 - 0 GKS Żukowo 9 września 2017 - 16:00
Sporting Leźno 1 - 1 GTS Mokry Dwór 10 września 2017 - 17:00
GLKS Różyny 5 - 2 KS Sulmin 10 września 2017 - 16:00
GKS II Kolbudy 7 - 4 Orzeł Straszyn 9 września 2017 - 15:00

KibicSolo   03.09.2017, 21:13:32
Dwóch młodych talentów szuka klubu do rozwoju swoich umiejętności... 8) Zaangażowania nam nie brak... zdeterminowani do trudnej pracy i gotowi do wywalczenie pierwszego składu ;) Najlepiej gdybyśmy mogli z kimś się zabierać na trasie Smętowo-Starogard ;) czekamy na odpowiedź
 macioxsi   09.09.2017, 17:14:50
GKS II Kolbudy 7:4 (3:2) Orzeł Straszyn
 misiek_glks   10.09.2017, 20:24:31
Rozyny 5:2 Sulmin . Do przerwy 3:2. Rozyny od 15 minuty w dziesiatke, od 60 minuty w dziewiatke. I tak w dziewiatke strzelamy dwie bramki nie tracac zadnej. Pozdro
 Obierzyswiat1   11.09.2017, 10:59:29
w Sulminie bramkarz nie wygląda na rocznik 1995, nic nie sugeruję ale wygląda na trochę starszego.. a Pan Seweryn chyba się trochę za dużo teatru na oglądał, wraca po zawieszeniu i odstawia taką szopkę, nie ładnie..
 taktowidze   11.09.2017, 13:00:46
Skoro sugerujesz, że bramkarz Sulmina jest starszy niż wygląda dlaczego nie poprosisz go o dowód? rozumiem, że nie sprawdzacie kart ale takie normalne podejście do zawodnika i porozmawianie może rozwieść Twoje wątpliwości.... Gdyby był starszy na pewno nie chciałby pokazać dokumentu.
 Simon73   29.11.2017, 10:34:10
Komisja Odwoławcza przywróciła wynik z boiska na korzyść drużyny Korony Cedry Małe. Komunikat z dnia 28.11.2017 Związkowej Komisji Odwoławczej. Decyzja ostateczna.
 Obierzyswiat1   30.11.2017, 11:33:39
widać że warto mieć kogoś w związku, wtedy ma się przywileje..
 DavidVilla7   30.11.2017, 17:09:54
Jakie przywileje bałwanie? Nie siej fermentu jak nie znasz sytuacji. To była kwestia czasu aż nam oddadzą punkty, bo osice w chuja walily od początku , a Ty dalej siedź przed kompem i się spuszczaj że mamy znajomości w związku.
 kungfupanda   03.12.2017, 20:03:08
No nie Cedry nie mają znajomości w związku. Wy tam macie swoją osobę w zarządzie więc racja to była kwestia czasu aż wam oddadzą...
 pajotoja1   06.12.2017, 16:55:34
kolejny bałwan :D zaraz po spotkaniu bylo wiadomo ze walkower jest nie uzasadniony :D odzyskalismy co nasze, wygrane sprawiedliwie. zamiast pisac bzdury o jakis znajomosciach w zwiazku pogadamy moze o klamstwach osic i braku wstydu z ich strony ? :D a na wiosne lepiej zamurujcie bramke bo tym razem kierunkowy bedzie 0 - 10.. pozdro